Osvita.ua Освіта за кордоном Середня освіта Європейська середня освіта у російськомовній школі-пансіоні
Європейська середня освіта у російськомовній школі-пансіоні

15 років тому на Мальті, в Італіі, Швейцарії, Німеччині, Австрії, Шотландії та Іспанії були відкриті перші філії російськомовної школи-пансіону RBSM, де дитина може отримати середню освіту європейського рівня, але россійською мовою

Європейська середня освіта у російськомовній школі-пансіоні

Протягом навчання у школі-пансіоні студенти досягають високого рівня інтелектуального та творчого розвитку завдяки м'якій політиці з боку професійних педагогів, тренерів, кураторів та методистів школи-пансіону.

Методи роботи допомагають дитині проявити свою індивідуальність, не відчувати себе втраченим в колективі, усвідомлювати свою значущість, важливість і унікальність.

У класах школи-пансіону RBSM не буває більше 12 учнів, що зобов'язує кожного викладача звертати увагу на кожного учня в класі щодня, знати особливості, стежити за успіхами, звітувати за результатами своєї роботи на щотижневих зборах вчителів, а також перед батьками два рази на рік.

Протягом навчального року між адміністрацією і батьками студентів діє налагоджений постійний контакт, щоб спільно допомагати дитині вчитися, розвиватися, досягати успіхів і мріяти.

У будь-якій школі-пансіоні RBSM дитина може навчатися за однією або за двома програмами одночасно: за російською базовою програмою для шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов (14 предметів російською мовою) і за програмою міжнародного бакалаврата (IB Diploma), за якою навчання відбувається виключно англійською мовою.

Якщо вивчаються обидві програми одночасно, то тривалість навчання складає 12 років. Програму IB Diploma починають інтегрувати в навчальний процес дитини з другої половини 10 класу, плавно адаптуючи дитину до вимог європейської системи освіти.

Після складання іспитів на отримання російського атестата в 11 класі, студент продовжує займатися за програмою IB Diploma протягом 12 академічного року, вивчаючи п'ять-шість предметів тільки англійською мовою. Учні не обмежуються у виборі додаткових занять: на вибір є уроки музики, співу, спорту, студія танців TODES.

У 12 класі студент здає іспити на отримання IB Diploma і може вступати у будь-який державний вищий навчальний заклад Європи. Шанси на вступ у кращі ВНЗ світу значно вищі у абітурієнта з IB Diploma, ніж у відмінника будь-якого ліцею в Україні.

Вартість такого навчання складає 24000 євро на рік.

За інформацією щодо освіти у російськомовних школах-пансіонах RBSM звертайтеся до освітнього агентства "А-пріорі" за телефоном (044) 221-78-99.

Освіта.ua
17.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!