Європейська середня освіта у російськомовній школі-пансіоні

15 років тому на Мальті, в Італіі, Швейцарії, Німеччині, Австрії, Шотландії та Іспанії були відкриті перші філії російськомовної школи-пансіону RBSM, де дитина може отримати середню освіту європейського рівня, але россійською мовою

Європейська середня освіта у російськомовній школі-пансіоні

Протягом навчання у школі-пансіоні студенти досягають високого рівня інтелектуального та творчого розвитку завдяки м'якій політиці з боку професійних педагогів, тренерів, кураторів та методистів школи-пансіону.

Методи роботи допомагають дитині проявити свою індивідуальність, не відчувати себе втраченим в колективі, усвідомлювати свою значущість, важливість і унікальність.

У класах школи-пансіону RBSM не буває більше 12 учнів, що зобов'язує кожного викладача звертати увагу на кожного учня в класі щодня, знати особливості, стежити за успіхами, звітувати за результатами своєї роботи на щотижневих зборах вчителів, а також перед батьками два рази на рік.

Протягом навчального року між адміністрацією і батьками студентів діє налагоджений постійний контакт, щоб спільно допомагати дитині вчитися, розвиватися, досягати успіхів і мріяти.

У будь-якій школі-пансіоні RBSM дитина може навчатися за однією або за двома програмами одночасно: за російською базовою програмою для шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов (14 предметів російською мовою) і за програмою міжнародного бакалаврата (IB Diploma), за якою навчання відбувається виключно англійською мовою.

Якщо вивчаються обидві програми одночасно, то тривалість навчання складає 12 років. Програму IB Diploma починають інтегрувати в навчальний процес дитини з другої половини 10 класу, плавно адаптуючи дитину до вимог європейської системи освіти.

Після складання іспитів на отримання російського атестата в 11 класі, студент продовжує займатися за програмою IB Diploma протягом 12 академічного року, вивчаючи п'ять-шість предметів тільки англійською мовою. Учні не обмежуються у виборі додаткових занять: на вибір є уроки музики, співу, спорту, студія танців TODES.

У 12 класі студент здає іспити на отримання IB Diploma і може вступати у будь-який державний вищий навчальний заклад Європи. Шанси на вступ у кращі ВНЗ світу значно вищі у абітурієнта з IB Diploma, ніж у відмінника будь-якого ліцею в Україні.

Вартість такого навчання складає 24000 євро на рік.

За інформацією щодо освіти у російськомовних школах-пансіонах RBSM звертайтеся до освітнього агентства "А-пріорі" за телефоном (044) 221-78-99.

Освіта.ua
17.05.2011