Міжнародна англомовна середня школа Нотр-Дам (Франція)

Міжнародна англомовна школа Нотр-Дам (NDIHS) пропонує українським підліткам отримати середню освіту англійською мовою у Парижі

Міжнародна англомовна середня школа Нотр-Дам (Франція)

Школа Нотр-Дам була заснована при Notre-Dame Les Oiseaux, престижній французькій школі з довгою історією. В Notre-Dame Les Oiseaux навчалися відомі французькі політики, діти коронованих та вельможних осіб Европи. Досі ця школа залишається найбільш популярною у Франції.

NDIHS є приватною американською школою, в якій навчаються студенти з 9 до 12 класу, та факультетом відомої вищої школи Notre-Dame Les Oiseaux.

NDIHS знаходиться на території студентського містечка Нотр-Дам Les Oiseaux, в 38 км від центру Парижа. Школа знаходиться в 35 хвилинах їзди від Парижа на громадському транспорті.

Програми NDIHS засновані на американській моделі навчання і були розроблені для шкіл в США. NDIHS пропонує студентам середню освіту в американському стилі англійською мовою та надає американський диплом про середню освіту після закінчення навчання.

Студенти французького та англомовного факультетів навчаються окремо, проте мають низку спільних творчих занять.

В NDIHS американські вчителі викладають історію, англійську мову, математику, природничі науки, мистецтво та фізичне виховання; викладачі Нотр-Дам Les Oiseaux - французьку мову, манери, театральні постанови.

На додаток до американської програми, школа пропонує додаткові курси французької мови, літератури, історії та насичену культурну програму.

Для студентів, що потребують інтенсивної мовної підготовки, школа може запропонувати кілька рівнів ESL (англійська як друга мова) - курси, що допомагають студентам без проблем перейти до регулярних академічних занять.

Учні проживають на території школи або у приймаючій сім’ї.

Шкільна резиденція була побудована в 1930 році, в зеленій зоні лісопарку. Щорічно шкільна резиденція може надати 28 місць для нових учнів, кімнати в резиденції розраховані на 2-3 студенти. Учні можуть відвідувати комп'ютерний зал і кімнату відпочинку, де є телевізор, а також бібліотеку.

Крім навчання, у студентів є величезний вибір для проведення вільного часу: клуб фламенко, театральний та фото клуб, а ще музичні та спортивні секції.

Загальна вартість навчання та проживання у школі складає 23 тисячі євро на рік.

За додатковою інформацією щодо навчання у міжнародній англомовній школі Нотр-Дам звертайтеся до менеджерів Освітньої агенції "А-приорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
16.05.2011