Реєстрація на конкурс для навчання в NASA

Університет Сингулярності в Києві запускає конкурс проектів Global Impact Challenge

Реєстрація на конкурс для навчання в NASA

SingularityU Kyiv Chapter, організатор конкурсу Global Impact Challenge в Україні, відкрив прийом заявок на конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge Ukraine 2017, тема якого - зміна клімату.

Singularity University успішно провів Global Impact Challenge в десятках країн по всьому світу за останні кілька років. Мета конкурсу - допомогти розробити вирішення глобальних проблем людства і, використовуючи експоненціальні технології, реалізувати ідеї та проекти, які в найближчі 10 років поліпшать мільярди життів на Землі.

Переможець конкурсу, який буде визначений в перший тиждень квітня, зможе безкоштовно взяти участь в десятитижневій освітній програмі Університету Сингулярності Global Solutions Program 2017 на кампусі дослідного центру NASA Ames в Кремнієвій Долині.

Кандидати з усіх регіонів України можуть подати своє бачення вирішення проблем глобального потепління, забруднення повітря, води і ґрунту, переробки сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф, а також висушування водойм, вирубки лісів, скорочення викидів фтористих газів і інших хімічних відходів.

Конкурсанти мають:

  • придумати ідею або проект, який використовує технології для вирішення глобальної проблеми зміни клімату;
  • бути громадянином України;
  • вільно розмовляти й писати англійською мовою;
  • мати можливість взяти участь в Singularity University Global Solutions Program протягом 10 тижнів влітку 2017 року.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 березня 2017 року.

ПОДАТИ ЗАЯВкУ

Освіта.ua
06.02.2017