Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендії на проведення досліджень у Німеччині
Стипендії на проведення досліджень у Німеччині

Фонд ім. Герди Хенкель у співпраці з Європейською комісією вдруге оголошує конкурс на стипендіальну програму для учених, які працюють у галузі історичних наук та вивчення Ісламу

Стипендії на проведення досліджень у Німеччині

Метою програми Mobility for experienced researchers in historical humanities and Islamic studies (M4HUMAN) є надання можливості видатним вченим у визначених фондом галузях провести тривале стажування за кордоном у обраному ними науково-дослідному інституті.

Організатори програми також мають на меті посилення співробітництва між ученими, які здійснюють дослідження релігійних, культурних та політичних питань, а також міжнаціональної мобільності вчених.

У першу чергу фондом підтримуються проекти з історії, доісторичного періоду та ранньої історії, археології, історії мистецтв, Ісламу, законотворчої історії. Окрім цього, в рамках програми також розглядатимуться дослідницькі проекти на тему "Islam, the modern nation state and transnational movements".

У рамках програми пропонуються дві категорії грантів: для вчених, які мають докторський ступінь або від 4 до 10 років дослідницького досвіду, та для старших наукових співробітників, які мають відповідний академічний рівень або більше 10 років дослідницького досвіду.

Стажування триває 24 місяці. Апліканти з України мають самостійно обрати дослідницьку установу або університет у Німеччині для стажування та разом з заявкою на участь у програмі надати лист-згоду від цієї установи.

Стипендіатам надається повне фінансове забезпечення на період стажування, зокрема: кошти на проживання, включаючи утримання родини або дитини; кошти на здійснення дослідницької діяльності, а також сплата дорожніх витрат.

Прийом заяв завершується 15 червня 2012 року.

Більш детальну інформацію про програму можна отримати на сайті Фонду ім. Герди Херкель.

Освіта.ua
15.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!