Програма підвищення кваліфікації у США для вчителів

Уряд Сполучених Штатів Америки оголосив про прийом заявок для участі у Програмі педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії на 2013 рік

Програма підвищення кваліфікації у США для вчителів

Teaching Excellence and Achievement Program (ТEA) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США і адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у Вашингтоні.

Програма  TEA надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США.

Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти вчителі, які не менше п'яти років викладають в загальноосвітньому навчальному закладі такі предмети: англійська мова, соціальні науки (правознавство, історія, географія тощо), математика або природничі науки.

Переможці відвідають Сполучені Штати Америки весною та восени 2013 року, щоб взяти участь у 6-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному з американських університетів.

Програма підвищення кваліфікації – це академічне навчання та інтенсивний тренінг з методів викладання, написання навчального плану, лідерства в освіті, а також навчання роботі в мережі Інтернет і електронній обробці текстів для їх використання у процесі викладання.

Шеститижнева програма також передбачає 40-годинне стажування у середній школі з метою налагодження активної співпраці учасників з американськими колегами та учнями.

Програма повністю фінансується організаторами і забезпечує: візову підтримку, оплату подорожі, університетську тренінгову програму, ознайомчу сесію у Вашингтоні, медичне страхування на випадок хвороби або нещасного випадку, стипендію, проживання та харчування, фінальний семінар у Вашингтоні.

Кінцевий термін подання анкети для участі у програмі: 2 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію про Програму педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії можна знайти на сайті Посольства США в Україні.

Освіта.ua
14.02.2012