Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Програма підвищення кваліфікації у США для вчителів
Програма підвищення кваліфікації у США для вчителів

Уряд Сполучених Штатів Америки оголосив про прийом заявок для участі у Програмі педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії на 2013 рік

Програма підвищення кваліфікації у США для вчителів

Teaching Excellence and Achievement Program (ТEA) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США і адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у Вашингтоні.

Програма  TEA надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США.

Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти вчителі, які не менше п'яти років викладають в загальноосвітньому навчальному закладі такі предмети: англійська мова, соціальні науки (правознавство, історія, географія тощо), математика або природничі науки.

Переможці відвідають Сполучені Штати Америки весною та восени 2013 року, щоб взяти участь у 6-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному з американських університетів.

Програма підвищення кваліфікації – це академічне навчання та інтенсивний тренінг з методів викладання, написання навчального плану, лідерства в освіті, а також навчання роботі в мережі Інтернет і електронній обробці текстів для їх використання у процесі викладання.

Шеститижнева програма також передбачає 40-годинне стажування у середній школі з метою налагодження активної співпраці учасників з американськими колегами та учнями.

Програма повністю фінансується організаторами і забезпечує: візову підтримку, оплату подорожі, університетську тренінгову програму, ознайомчу сесію у Вашингтоні, медичне страхування на випадок хвороби або нещасного випадку, стипендію, проживання та харчування, фінальний семінар у Вашингтоні.

Кінцевий термін подання анкети для участі у програмі: 2 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію про Програму педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії можна знайти на сайті Посольства США в Україні.

Освіта.ua
14.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!