Конкурс на стажування в Європейському інвестиційному банку

Європейський інвестиційний банк запрошує студентів та випускників вузів взяти участь у конкурсі на стажування у штаб-квартирі банку у Люксембурзі або в одному з його зовнішніх представництв

Конкурс на стажування в Європейському інвестиційному банку

Мета програми – удосконалити здібності студентів та випускників, надавши їм досвід роботи у міжнародному багатокультурному середовищі.

Аби мати змогу пройти стажування, кандидати повинні відповідати таким критеріям:

  • мати громадянство однієї з країн-учасниць Східного Партнерства, зокрема України;
  • мати диплом про вищу освіту або навчатися на останньому курсі університету;
  • вільно володіти англійською та/або французькою мовами; знання інших східноєвропейських мов вітається;
  • проявляти здібності до аналітичної роботи та якісного мислення, а також вміти працювати у команді;
  • мати певний досвід роботи (зазвичай, не більше двох років); наявність такого досвіду вважатиметься додатковою перевагою.

Окрім того, кандидати мають спеціалізуватися у таких сферах: фінанси (фінансування проектів, фінансування малого і середнього бізнесу, аналіз кредитів та оцінка потенційних ризиків), економіка (макро- та мікроекономіка, аналіз ринку праці, статистика), інженерна справа (порти, дороги, енергетика тощо) або містобудівне проектування, а також охорона довкілля.

Відібрані кандидати отримуватимуть під час стажування щомісячну стипендію, кошти на проїзд, а також будуть застраховані. Витрати на житло не відшкодовуються.

Термін стажування – від 3 до 12 місяців. Останній термін подання заявок для участі у конкурсі – 26 лютого 2012 року.

Більш детальна інформація на сайті представництва Європейського союзу в Україні.

Хочете дізнаватись більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кордоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
01.02.2012