Грант на проведення досліджень у Великій Британії

Royal Institute of International Affairs Chatham House у партнерстві із Фондом імені Роберта Боша запрошує молодих науковців до участі у конкурсі на отримання стипендій

Грант на проведення досліджень у Великій Британії

Стипендія призначається молодим вченим з метою розвитку їхніх дослідницьких навичок, налагодження зв'язків з політичними та академічними колами, а також співробітництва між країнами Європи, з пострадянськими країнами.

У своїх дослідженнях учасники конкурсу мають приділяти увагу таким питанням як: моделі конфлікту і співробітництва між Заходом і РФ; майбутнє Євроатлантичної інтеграції у Східній Європі та Чорноморському регіоні; перспективи для економічного зростання та модернізації у цих регіонах; перспективи демократизації в державах колишнього Радянського Союзу тощо.

Переможці конкурсного відбору отримають грант у розмірі 3000 євро на місяць (18 000 євро на особу за весь період), проводитимуть дослідження у Chatham House в Лондоні протягом шести місяців, відвідають Берлін у рамках програми.

Кандидати на участь мають подати такі документи: резюме, опис дослідження, зразки публікацій англійською мовою, супровідний лист.

Для реєстрації необхідно надіслати зазначені документи на електронну пошту організаторів програми. Заявки приймаються до 30 вересня 2011 року.

Більш детальну інформацію про проведення стипендіального конкурсу дивіться на сайті Royal Institute of International Affairs Chatham House за посиланням http://www.chathamhouse.org/about-us/vacancies#job-177897

Освіта.ua
19.09.2011