Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Ознайомчий тур до медичних інститутів Німеччини
Ознайомчий тур до медичних інститутів Німеччини

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) запрошує науковців та адміністраторів медичних науково-дослідних інститутів та університетів взяти участь у ознайомчому турі до вузів Німеччини

Ознайомчий тур до медичних інститутів Німеччини

Science Tour 2011: Health Research in Germany, що відбудеться з 4 по 10 грудня 2011 року, надасть учасникам можливість ознайомитися з післядипломною освітою та дослідженнями в галузі медицини у Німеччині.

Програма фокусується на трьох важливих галузях в сфері охорони здоров’я: персоналізована медицина, нейродегенеративні хвороби та онкологічні дослідження.

Через велику кількість інститутів, що планується відвідати протягом подорожі, організатори припускають, що тур може бути цікавим й учасникам з найбільш ширшим колом наукових інтересів.

Учасники Science Tour 2011: Health Research in Germany відвідають університети (в т.ч. їх медичні школи) LMU Munich, Eberhard Karls University Tübingen та Heidelberg University,а також ряд дослідницьких інститутів: Max Planck Institute of Biochemistry (Munich), Hertie Institute for Clinical Brain Research (Tübingen), Fraunhofer Institute for Interfacial Engineering and Biotechnology (Stuttgart), European Molecular Biology Laboratory (Heidelberg) і German Cancer Research Center (Heidelberg).

Витрати на проживання, дорогу та харчування сплачує організатор туру. Для того, щоб взяти участь у турі до Німеччини, необхідно до 9 жовтня 2011 року заповнити онлайн-заяву на сайті проекту.

Більш детальну інформацію про ознайомчій тур можна отримати за посиланням http://www.research-in-germany.de/dachportal/en/campaigns/sciene-tours/st-2011/74588/sciene-tour-2011.html

Освіта.ua
15.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!