Ознайомчий тур до медичних інститутів Німеччини

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) запрошує науковців та адміністраторів медичних науково-дослідних інститутів та університетів взяти участь у ознайомчому турі до вузів Німеччини

Ознайомчий тур до медичних інститутів Німеччини

Science Tour 2011: Health Research in Germany, що відбудеться з 4 по 10 грудня 2011 року, надасть учасникам можливість ознайомитися з післядипломною освітою та дослідженнями в галузі медицини у Німеччині.

Програма фокусується на трьох важливих галузях в сфері охорони здоров’я: персоналізована медицина, нейродегенеративні хвороби та онкологічні дослідження.

Через велику кількість інститутів, що планується відвідати протягом подорожі, організатори припускають, що тур може бути цікавим й учасникам з найбільш ширшим колом наукових інтересів.

Учасники Science Tour 2011: Health Research in Germany відвідають університети (в т.ч. їх медичні школи) LMU Munich, Eberhard Karls University Tübingen та Heidelberg University,а також ряд дослідницьких інститутів: Max Planck Institute of Biochemistry (Munich), Hertie Institute for Clinical Brain Research (Tübingen), Fraunhofer Institute for Interfacial Engineering and Biotechnology (Stuttgart), European Molecular Biology Laboratory (Heidelberg) і German Cancer Research Center (Heidelberg).

Витрати на проживання, дорогу та харчування сплачує організатор туру. Для того, щоб взяти участь у турі до Німеччини, необхідно до 9 жовтня 2011 року заповнити онлайн-заяву на сайті проекту.

Більш детальну інформацію про ознайомчій тур можна отримати за посиланням http://www.research-in-germany.de/dachportal/en/campaigns/sciene-tours/st-2011/74588/sciene-tour-2011.html

Освіта.ua
15.09.2011