Гранти на дослідження для вчених-гуманітаріїв

Інститут Кеннана Міжнародного центру підтримки науковців імені Вудро Вілсона і програма ім. Фулбрайта запрошують українських учених-гуманітаріїв взяти участь у конкурсі на отримання дослідницьких грантів

Гранти на дослідження для вчених-гуманітаріїв

Нова програма має замінити Регіональну програму наукового обміну, частину якої адміністрував Інститут Кеннана з 1993 року.

За новою програмою 12 науковців з України і Росії протягом шести місяців проводитимуть дослідження у сфері гуманітарних і суспільних наук на базі Інституту Кеннана.

Стипендії надаватимуться дослідникам і викладачам з академічних інститутів, вищих навчальних закладів і наукових центрів, які мають не менш ніж дворічний досвід дослідницької роботи після одержання ступеня кандидата наук або його еквівалента.

У ході конкурсного відбору перевага надаватиметься тим кандидатам, дослідження яких спрямовані на вивчення найважливіших аспектів суспільної політики, сприяють розвиткові науки в їх країнах та зміцнюють зв'язки між наукою і практичною діяльністю.

Особливу увагу буде приділено вивченню наукових проблем у таких галузях як: державне управління, розбудова демократії та громадянського суспільства; роль США у світі та проблеми партнерства і лідерства; головні проблеми майбутнього розвитку США і світу.

Грантом передбачено надання щомісячної стипендії, приміщення для роботи, комп'ютерного забезпечення і допомоги у проведенні дослідження.

Під час стажування стипендіати мають виступати публічно за тематикою здійснюваного дослідження, брати участь у наукових семінарах, конференціях та інших заходах, організованих Інститутом Кеннана та Міжнародним центром підтримки науковців ім. Вудро Вілсона.

Стажування проводиться на базі Інституту Кеннана та розпочинається у вересні або березні кожного року.

Для участі у конкурсі аплікати мають подати заяву онлайн у строк до 15 жовтня цього року.

Більш детальну інформацію про грантову програму можна отримати на сайті програми ім. Фулбрайта.

Освіта.ua
30.08.2011