Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Гранти на дослідження для вчених-гуманітаріїв
Гранти на дослідження для вчених-гуманітаріїв

Інститут Кеннана Міжнародного центру підтримки науковців імені Вудро Вілсона і програма ім. Фулбрайта запрошують українських учених-гуманітаріїв взяти участь у конкурсі на отримання дослідницьких грантів

Гранти на дослідження для вчених-гуманітаріїв

Нова програма має замінити Регіональну програму наукового обміну, частину якої адміністрував Інститут Кеннана з 1993 року.

За новою програмою 12 науковців з України і Росії протягом шести місяців проводитимуть дослідження у сфері гуманітарних і суспільних наук на базі Інституту Кеннана.

Стипендії надаватимуться дослідникам і викладачам з академічних інститутів, вищих навчальних закладів і наукових центрів, які мають не менш ніж дворічний досвід дослідницької роботи після одержання ступеня кандидата наук або його еквівалента.

У ході конкурсного відбору перевага надаватиметься тим кандидатам, дослідження яких спрямовані на вивчення найважливіших аспектів суспільної політики, сприяють розвиткові науки в їх країнах та зміцнюють зв'язки між наукою і практичною діяльністю.

Особливу увагу буде приділено вивченню наукових проблем у таких галузях як: державне управління, розбудова демократії та громадянського суспільства; роль США у світі та проблеми партнерства і лідерства; головні проблеми майбутнього розвитку США і світу.

Грантом передбачено надання щомісячної стипендії, приміщення для роботи, комп'ютерного забезпечення і допомоги у проведенні дослідження.

Під час стажування стипендіати мають виступати публічно за тематикою здійснюваного дослідження, брати участь у наукових семінарах, конференціях та інших заходах, організованих Інститутом Кеннана та Міжнародним центром підтримки науковців ім. Вудро Вілсона.

Стажування проводиться на базі Інституту Кеннана та розпочинається у вересні або березні кожного року.

Для участі у конкурсі аплікати мають подати заяву онлайн у строк до 15 жовтня цього року.

Більш детальну інформацію про грантову програму можна отримати на сайті програми ім. Фулбрайта.

Освіта.ua
30.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!