Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Конкурс для дослідників від Мічиганського університету
Конкурс для дослідників від Мічиганського університету

Центр "Ronald and Eileen Weiser Center for Europe and Eurasia" при Мічиганському університеті запрошує українців взяти участь у дослідницькій стипендіальній програмі

Конкурс для дослідників від Мічиганського університету

Для участі у програмі кандидати мають надати будь-який дослідницький проект у партнерстві із факультетом Мічиганського університету.

Переможці отримають можливість здійснити короткостроковий дослідницький візит до Мічиганського університету. Візит триватиме 3-4 тижні.

Організатори конкурсу оплачують авіапереліт, проживання, страхування та кишенькові витрати.

У період з лютого по квітень 2012 року та з вересня по грудень 2012 року буде запропоновано близько 10 стипендій для поїздки.

Для участі у конкурсі кандидати мають також підготувати: заявку, резюме, копію диплому, копію паспорту, мотиваційний лист, запрошення від факультету, рекомендаційний лист від керівника навчального закладу, де навчається аплікант, а також сертифікат TOEFL.

Останній термін подання документів – 31 жовтня 2011 року.

Більш детальну інформацію про дослідницький конкурс можна отримати за посиланням http://www.ii.umich.edu/wcee/opportunities/visitingfellows

Освіта.ua
19.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!