Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Практика в США для студентів факультетів журналістики
Практика в США для студентів факультетів журналістики

Неприбуткова професійна організація Scripps Howard Foundation запрошує іноземних студентів-журналістів взяти участь у конкурсі на проходження практики в США

Практика в США для студентів факультетів журналістики

Програма Scripps Howard Foundation надає можливість двом іноземним студентам на рік проходити практику в Вашингтоні, працюючи в виданні Scripps Howard News Service.

Програма розроблена таким чином, щоб іноземні студенти отримали можливість висвітлювати події в столиці США, а також готувати репортажі та нариси для Scripps Howard Foundation Wire.

Матеріали, підготовлені практикантами Scripps Howard, можуть бути опубліковані в газетах по всій Америці.

Кандидати на участь у конкурсі мають вільно володіти англійською як усною, так і письмовою.

Обрані практиканти проходитимуть практику протягом одного з двох семестрів: січень - квітень або вересень-грудень. Вони отримуватимуть стипендію, організатори також сплачують квитки на літак в обидва кінці.

Останній термін подачі заявок – 12 вересня цього року.

Більш детальну інформацію про конкурс Scripps Howard Foundation можна дізнатися за посиланням http://www.icfj.org/OurWork/Fellowships/ScrippsHoward/tabid/237/Default.aspx.

Освіта.ua
12.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!