Літня школа практичної політики

Українська недержавна неприбуткова організація "Інститут політичної освіти" оголошує набір молоді віком 20-30 років для участі у Школі практичної політики, що проходитиме в середині липня 2011 року

Літня школа практичної політики

Молоді люди, які зараз активно навчаються та працюють, на думку організаторів літньої школи мають стати елітою українського суспільства зі сформованими лідерськими здібностями, що здатна ефективно працювати в обраній сфері суспільного життя.

Виходячи з цього, метою проведення літньої школи є формування системних знань про сучасні політичні процеси в Україні та Європейському Союзі, отримання знань та вироблення практичних навичок молодими лідерами стосовно механізму діяльності органів місцевої влади, громадського сектору, вдосконалення власних лідерських та ораторських якостей, налагодження контактів та можливість проходження стажування в провідних навчальних закладах та громадських організаціях Польщі.

Протягом семи днів літньої школи учасники матимуть змогу зустрітися з політичними лідерами, пройти одноденне стажування в секретаріаті ради м. Любліна (Польща) та відвідати вищі навчальні заклади Любліна.

Відбір учасників відбудеться на конкурсній основі. Для участі у літній школі практичної політики необхідно до 25 червня надіслати на адресу організаторів заповнену анкету та мотиваційний лист.

Більш докладну інформацію можна знайти на сайті організації "Інститут політичної освіти".

Освіта.ua
16.06.2011