Стажування за кордоном для випускників українських вишів

Освітня агенція "А-пріорі" запрошує молодих спеціалістів з економіки, фінансів, журналістики, суспільних відносин, інформаційних відносин та маркетингу взяти участь у програмі стажування за кордоном

Стажування за кордоном для випускників українських вишів

Програми стажувань розраховані на 3, 6 або 12 місяців для молодих людей віком від 18 до 30 років та проходитимуть в європейських компаніях, офіси яких знаходяться на Мальті. Компанію, у якій стажер проходитиме практику зі своєї спеціальності, організатори програми обирають ще в Україні. Як правило, кандидатові пропонують три-п’ять варіантів, з яких він може обрати найкращий.

Вартість програми становить 1000-2300 євро в залежності від строку стажування. У вартість програми включено двотижневий курс англійської мови та проживання протягом курсу. Для молодих спеціалістів, що планують проходити стажування на Мальті, це можливість адаптуватися до нових умов.

На стажування приймаються кандидати з високим рівнем знання англійської мови, а саме рівень підготовки має бути не нижче В1-С1 за шкалою оцінки власних знань та навичок. Практикантам з рівнем С1 (upper intermediate) надається знижка 50% від вартості стажування.

Стажування у європейських компаніях на Мальті не є оплачуваним, проте по закінченні учасники програми мають можливість отримати роботу у компанії, де проходили практику.

Більш детально про стажування на Мальті ви можете дізнатися в менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за телефоном (044) 221-78-99.

Освіта.ua
13.06.2011