Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стажування за кордоном для випускників українських вишів
Стажування за кордоном для випускників українських вишів

Освітня агенція "А-пріорі" запрошує молодих спеціалістів з економіки, фінансів, журналістики, суспільних відносин, інформаційних відносин та маркетингу взяти участь у програмі стажування за кордоном

Стажування за кордоном для випускників українських вишів

Програми стажувань розраховані на 3, 6 або 12 місяців для молодих людей віком від 18 до 30 років та проходитимуть в європейських компаніях, офіси яких знаходяться на Мальті. Компанію, у якій стажер проходитиме практику зі своєї спеціальності, організатори програми обирають ще в Україні. Як правило, кандидатові пропонують три-п’ять варіантів, з яких він може обрати найкращий.

Вартість програми становить 1000-2300 євро в залежності від строку стажування. У вартість програми включено двотижневий курс англійської мови та проживання протягом курсу. Для молодих спеціалістів, що планують проходити стажування на Мальті, це можливість адаптуватися до нових умов.

На стажування приймаються кандидати з високим рівнем знання англійської мови, а саме рівень підготовки має бути не нижче В1-С1 за шкалою оцінки власних знань та навичок. Практикантам з рівнем С1 (upper intermediate) надається знижка 50% від вартості стажування.

Стажування у європейських компаніях на Мальті не є оплачуваним, проте по закінченні учасники програми мають можливість отримати роботу у компанії, де проходили практику.

Більш детально про стажування на Мальті ви можете дізнатися в менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за телефоном (044) 221-78-99.

Освіта.ua
13.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!