Стипендії для дослідників у сфері гуманітарних і соціальних наук

Міжнародний Центр ім. Вудро Вільсона оголошує конкурс на здобуття іменних стипендій авторам оригінальних дослідницьких проектів у галузі гуманітарних і соціальних наук

Стипендії для дослідників у сфері гуманітарних і соціальних наук

Центр щороку надає близько 20-25 стипендій людям з визначними пропозиціями та проектами у сфері соціальних та гуманітарних наук, щодо міжнародних питань. Теми проектів мають бути пов’язані з ключовими проблемами державної політики або забеспечувати історичну чи культурну основу для висвітлення сучасної політики.

До участі у конкурсі допускаються кандидати наук, які мають наукові досягнення, наукові публікації та вільно володіють англійською мовою.

Особи, які на початок періоду досліджень лише збираються отримати науковий ступінь, або які пропонують проекти, пов’язані з базовими дослідженнями у природничих науках, створенням музичних творів або танцювальних композицій, образотворчим мистецтвом не можуть взяти участь у конкурсі.

     

У першу чергу, організатори віддаватимуть перевагу проектам, що висвітлюють ключові аспекти розвитку демократичних інститутів, демократичного суспільства, громадянського суспільства, участі громадян у цьому процесі, роль США у світових військових, політичних, економічних сферах, довгострокові перспективи США та світу.

Успішні апліканти мають вести дослідження у США протягом академічного року (з початку вересня по травень), у деяких випадках стипендія надається і на коротший термін, проте не менш ніж на чотири місяці.

Для участі у конкурсі необхідно у строк до 1 жовтня надіслати на електронну або поштову адресу організаторів заяву, список публікацій, проектну пропозицію з вказаними джерелами, довідку про фінансовий стан апліканта, два рекомендаційні листи (бажано, щоб особи, що рекомендують апліканта, самі надіслали свої листи до центру).

Про результат конкурсу можна буде дізнатись у березні наступного за поданням заяви року.

Більш докладну інформацію про стипендії Міжнародного центру Вудро Вілсона можна дізнатися на сторінці програми за посиланням http://www.wilsoncenter.org/index.cfm?fuseaction=Fellowships.welcome

Освіта.ua
02.06.2011