Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендії від Аспірантської школи університету Льойфана (Німеччина)
Стипендії від Аспірантської школи університету Льойфана (Німеччина)

Аспірантська школа університету Льойфана, м. Люнебург (Німеччина), виділяє на зимовий семестр (2011/2012) 9 аспірантських стипендій з метою підтримки молодих науковців

Стипендії від Аспірантської школи університету Льойфана (Німеччина)

Стипендії надаються для роботи над наступними темами: health tourism within the region; renewable energies within the region; Internet media within the region; health economy within the region; sustainable agriculture within the region; culture and region; publicadministration and region; entrepreneurship for regional enterprises.

Стипендія в розмірі 1300 євро надається щомісяця строком до 3 років.

Для участі у конкурсі кандидати мають відповідати таким вимогам: мати доведений досвід роботи у сфері, на яку подає документи аплікант, практичні дослідження не менш ніж 8 тижнів за темою, або наявність оформленого проекту (дисертації) за однією з вищезазначених тем; мати бал вище середнього за результатами навчання для здобуття диплому про вищу освіту.

За результатами відбору кандидати мають бути готовими до співбесіди. Успішних кандидатів буде додатково повідомлено за шість-вісім тижнів після закінчення строку прийняття заяв. Стипендії надаються спочатку на один рік з можливістю подовжити термін перебування в університеті для проведення досліджень до 3 років.

Надати заяви на участь в конкурсі для здобуття аспірантських стипендій необхідно до 30 червня 2011 року.

Подальша інформація про стипендіальний конкурс від Аспірантської школи університету Льойфана знаходиться на сайті університету Льойфана за посиланням http://www.leuphana.de/aktuell/ausschreibungen/

Освіта.ua
27.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!