Стипендії від Аспірантської школи університету Льойфана (Німеччина)

Аспірантська школа університету Льойфана, м. Люнебург (Німеччина), виділяє на зимовий семестр (2011/2012) 9 аспірантських стипендій з метою підтримки молодих науковців

Стипендії від Аспірантської школи університету Льойфана (Німеччина)

Стипендії надаються для роботи над наступними темами: health tourism within the region; renewable energies within the region; Internet media within the region; health economy within the region; sustainable agriculture within the region; culture and region; publicadministration and region; entrepreneurship for regional enterprises.

Стипендія в розмірі 1300 євро надається щомісяця строком до 3 років.

Для участі у конкурсі кандидати мають відповідати таким вимогам: мати доведений досвід роботи у сфері, на яку подає документи аплікант, практичні дослідження не менш ніж 8 тижнів за темою, або наявність оформленого проекту (дисертації) за однією з вищезазначених тем; мати бал вище середнього за результатами навчання для здобуття диплому про вищу освіту.

За результатами відбору кандидати мають бути готовими до співбесіди. Успішних кандидатів буде додатково повідомлено за шість-вісім тижнів після закінчення строку прийняття заяв. Стипендії надаються спочатку на один рік з можливістю подовжити термін перебування в університеті для проведення досліджень до 3 років.

Надати заяви на участь в конкурсі для здобуття аспірантських стипендій необхідно до 30 червня 2011 року.

Подальша інформація про стипендіальний конкурс від Аспірантської школи університету Льойфана знаходиться на сайті університету Льойфана за посиланням http://www.leuphana.de/aktuell/ausschreibungen/

Освіта.ua
27.05.2011