Стажування для журналістів у Європейській південній обсерваторії (ЕSO)

Відділ освіти та зв'язків з громадськістю Європейської південної обсерваторії (ESO) запрошує студентів факультетів журналістики та нещодавних випускників, які цікавляться наукою, взяти участь у конкурсі

Стажування для журналістів у Європейській південній обсерваторії (ЕSO)

За результатами конкурсу фіналісти матимуть можливість проходити стажування у головному офісі Європейської південної обсерваторії, яка розташована у м. Гархінг (Німеччина), протягом 3-6 місяців та отримувати стипендію, розраховану на оплату поточних витрат, оплату транспортних витрат та житла.

Мета практики - надання можливості майбутнім журналістам отримати досвід практичної роботи у сфері комунікації на наукові теми, зокрема, мова йде про сучасні астрономічні проекти.

Для участі в програмі стажування за кордоном потрібен досвід у підготовці письмових матеріалів на наукові теми англійською мовою, базове знання астрономії, володіння письмовою та усною англійською мовою та навички досвідченого користувача MS Office (Word, Excel, PowerPoint). Перевага надається кандидатам, що вивчають в університеті наукову журналістику.

Заявки розглядаються щомісяця протягом року. Аплікації разом з резюме, мотиваційним листом та прикладами власних робіт слід надсилати на електронну адресу обсерваторії.

Більш детальна інформація про відкритий конкурс на сайті Європейської південної обсерваторії (ESO) за посиланням https://jobs.eso.org/ESOCP370/default.asp?PageNo=DEFAULT

Освіта.ua
25.05.2011