Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Програми стажування для молоді в Туреччині та Індії
Програми стажування для молоді в Туреччині та Індії

Молодіжна організація AIESEC пропонує студентам та молодим спеціалістам чудову альтернативу спокійній літній буденності – поїздку на соціальне стажування в Туреччину чи Індію

Програми стажування для молоді в Туреччині та Індії

"Минулого літа вирішила скористатись пропозицією стажувань від AIESEC – не шкодую ані скільки. Нова країна, нові знайомства та емоції, неймовірні емоції під час соціального стажування", - розповідає Катя Романко, яка минулого року працювала в дитячому будинку в Болгарії.

Цього ж року доступні дві програми стажувань. У Туреччині пройде освітній проект "Meet the world" - навчання турецьких школярів лідерству, культурі інших країн та глобальності. Проект втілюється в життя з 2005 року. Стажери працюватимуть з підлітками 15-17 років та презентуватимуть студентам свої країни. Протягом проекту учасники проживатимуть у приймаючих родинах. Турецький проект триватиме 6-8 тижнів - з 20 червня по 20 серпня.

В Індії пройде проект E=MC^2 – екологічний проект AIESEC, який передбачає проведення освітніх заходів для молоді Індії на тему захисту навколишнього середовища. Тривалість проекту з 10 червня по 10 серпня. Стажування триває 6-8 тижнів.

В рамках обох проектів студенти та молоді спеціалісти також матимуть змогу взяти участь в учбових зборах, 20 різних воркшопах, соціологічних та екологічних дослідах, а також прослухати лекції запрошених гостей.

Для участі у проекті необхідно сплатити внесок у розмірі 75 євро. Організаторами оплачуються проживання, трансфер, харчування. Додатково учасниками оплачується віза (40$ в Індію та 35$ до Туреччини) та авіапереліт (500-600$ до Індії та 200-300$ до Туреччини).

Окрім того, цього літа AIESEC дарує 50% знижку на будь-яке стажування (для цього потрібно заповнити аплікаційну форму до 25-го травня).

Додаткова інформація щодо програм стажування знаходиться на офіційному сайті AIESEC http://aiesec.kiev.ua/

З питаннями щодо програм стажування у Туреччині та Індії слід звертатися до віце-президента з міжнародної програми стажувань AIESEC Дарії Когут за тел.: (093) 591-50-75.

Довідка:
AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 107 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.

Освіта.ua
18.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!