Програми стажування для молоді в Туреччині та Індії

Молодіжна організація AIESEC пропонує студентам та молодим спеціалістам чудову альтернативу спокійній літній буденності – поїздку на соціальне стажування в Туреччину чи Індію

Програми стажування для молоді в Туреччині та Індії

"Минулого літа вирішила скористатись пропозицією стажувань від AIESEC – не шкодую ані скільки. Нова країна, нові знайомства та емоції, неймовірні емоції під час соціального стажування", - розповідає Катя Романко, яка минулого року працювала в дитячому будинку в Болгарії.

Цього ж року доступні дві програми стажувань. У Туреччині пройде освітній проект "Meet the world" - навчання турецьких школярів лідерству, культурі інших країн та глобальності. Проект втілюється в життя з 2005 року. Стажери працюватимуть з підлітками 15-17 років та презентуватимуть студентам свої країни. Протягом проекту учасники проживатимуть у приймаючих родинах. Турецький проект триватиме 6-8 тижнів - з 20 червня по 20 серпня.

В Індії пройде проект E=MC^2 – екологічний проект AIESEC, який передбачає проведення освітніх заходів для молоді Індії на тему захисту навколишнього середовища. Тривалість проекту з 10 червня по 10 серпня. Стажування триває 6-8 тижнів.

В рамках обох проектів студенти та молоді спеціалісти також матимуть змогу взяти участь в учбових зборах, 20 різних воркшопах, соціологічних та екологічних дослідах, а також прослухати лекції запрошених гостей.

Для участі у проекті необхідно сплатити внесок у розмірі 75 євро. Організаторами оплачуються проживання, трансфер, харчування. Додатково учасниками оплачується віза (40$ в Індію та 35$ до Туреччини) та авіапереліт (500-600$ до Індії та 200-300$ до Туреччини).

Окрім того, цього літа AIESEC дарує 50% знижку на будь-яке стажування (для цього потрібно заповнити аплікаційну форму до 25-го травня).

Додаткова інформація щодо програм стажування знаходиться на офіційному сайті AIESEC http://aiesec.kiev.ua/

З питаннями щодо програм стажування у Туреччині та Індії слід звертатися до віце-президента з міжнародної програми стажувань AIESEC Дарії Когут за тел.: (093) 591-50-75.

Довідка:
AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 107 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.

Освіта.ua
18.05.2011