Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендія ім. Елізабет Нойфер для жінок-журналістів
Стипендія ім. Елізабет Нойфер для жінок-журналістів

Міжнародний фонд жінок у ЗМІ (IWMF - The International Women’s Media Foundation) запрошує жінок-журналісток подавати заявки на отримання стипендії імені Елізабет Нойфер, кореспондентки The Boston Globe, що загибла у Іраку у 2003 році

Стипендія ім. Елізабет Нойфер для жінок-журналістів

Стипендія надається журналісткам, які висвітлюють проблеми прав людини і соціальної справедливості.

Стипендіати матимуть можливість протягом академічного року (вересень 2011 – березень 2012) взяти участь в програмі, що поєднує дослідницьку роботу в університетах Бостона, а також вдосконалення свого професійного рівня у двох медіа-компаніях The Boston Globe и The New York Times.

Гнучка структура програми надасть фіналістці можливість проводити наукові дослідження і вдосконалити навички з висвітлення тем, що стосуються прав людини.

Жінки, які бажають взяти участь у конкурсі, мають працювати над висвітленням соціальних проблем та порушень прав людини; працювати в ЗМІ та вільно володіти усною та письмовою англійською мовою.

Фіналістці конкурсу оплачуються всі витрати, включаючи проїзд до місця призначення та проживання.

Заявка має містити: власне аплікацію, дві рекомендації, анкету-рекомендацію (лише для тих, для кого англійська мова не є рідною), резюме та три зразки роботи.

Пакет документів слід присилати на електронну або поштову адресу фонду. Останній день подання заявок на участь – 27 травня 2011 року.

Детальна інформація про стипендію ім. Елізабет Нойфер знаходиться на сайті International Women’s Media Foundation за посиланням http://www.iwmf.org/pioneering-change/elizabeth-neuffer-fellowship.aspx

Освіта.ua
17.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!