Міжнародні навчальні візити для правників на 2011 рік

Громадська організація "Центр міжнародного права і правосуддя" запрошує практикуючих юристів, викладачів вишів та студентів взяти участь у навчальних візитах в міжнародні організації

Міжнародні навчальні візити для правників на 2011 рік

Головна мета поїздки не тільки продемонструвати функціонування міжнародних інституцій, а й отримати нові знання, порівняти правові системи різних держав і рівень правової культури населення.

Конкурсний відбір учасників навчального візиту буде проводитися за мотиваційними листами. Обсяг листа - не більше 150 слів.

Лист має містити ПІБ, контактну інформацію (телефон, адресу електронної пошти) і обгрунтування бажання кандидата взяти участь у навчальному візиті в міжнародні органи. Крім того, необхідно відзначити, в якому саме інституційному візиті аплікант бажає взяти участь. Центром міжнародного права і правосуддя в липні і серпні 2011 року будуть проведені два різних інституційних візити.

Інституційний візит в міжнародні організації для студентів відбудеться у період з 7 по 18 липня 2011 року, для викладачів та практикуючих юристів – з 5 по 16 серпня 2011 року.

Студенти відвідають Вроцлавський університет (Польща), Європейський парламент, офіс ЮНЕСКО, Рейхстаг, офіс фонду «Kreisau Initiative e.V.» у Берліні, художній музей Лентос у м. Лінц (Австрія), Міжнародний кримінальний суд у Гаазі та Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі.

Крім того, під час лекцій в університетах студентам буде надана інформація про різні міжнародні конференціі, літні школи і змагання, що будуть і надалі сприяти їхньому професійному зростанню.

Викладачі та практикуючі юристи відвідають Вроцлавський університет, палац Сансусі (місце проведення Потсдамської конференції), офіс Дунайської комісії в Будапешті, суд ЄС, Міжнародний кримінальний суд, Міжнародний суд ООН, Міжнародний трибунал з морського права.

За наявності питань слід звертатися до представників ГО "Центр міжнародного права і правосуддя" за тел. (048) 795-90-19, або за email: visit.cilj@gmail.com.

Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати на офіційному сайті громадської організації за посиланням: http://www.cilj.org.ua/ru/events/visits.

Довідка:
Громадська організація "Центр міжнародного права та правосуддя" являє собою незалежну неурядову, неприбуткову, неполітичну організацією, що знаходиться в місті Одесі. Організація була створена в 2009 році викладачами і студентами Одеської національної юридичної академії. Її метою є сприяння дослідженнь в міжнародному праві, реалізація активної позиції у розвитку міжнародного права в Україні та за її межами, стимулювання розвитку передового досвіду у викладанні міжнародного права, а також реалізація широкого спектру експертних знань з усіх питань, що стосуються міжнародного права. Центр також забезпечує підтримку для аспірантів та науковців при проведенні наукових досліджень у міжнародному праві та суміжних галузях права.

Громадський простір
10.05.2011