Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Міжнародні навчальні візити для правників на 2011 рік
Міжнародні навчальні візити для правників на 2011 рік

Громадська організація "Центр міжнародного права і правосуддя" запрошує практикуючих юристів, викладачів вишів та студентів взяти участь у навчальних візитах в міжнародні організації

Міжнародні навчальні візити для правників на 2011 рік

Головна мета поїздки не тільки продемонструвати функціонування міжнародних інституцій, а й отримати нові знання, порівняти правові системи різних держав і рівень правової культури населення.

Конкурсний відбір учасників навчального візиту буде проводитися за мотиваційними листами. Обсяг листа - не більше 150 слів.

Лист має містити ПІБ, контактну інформацію (телефон, адресу електронної пошти) і обгрунтування бажання кандидата взяти участь у навчальному візиті в міжнародні органи. Крім того, необхідно відзначити, в якому саме інституційному візиті аплікант бажає взяти участь. Центром міжнародного права і правосуддя в липні і серпні 2011 року будуть проведені два різних інституційних візити.

Інституційний візит в міжнародні організації для студентів відбудеться у період з 7 по 18 липня 2011 року, для викладачів та практикуючих юристів – з 5 по 16 серпня 2011 року.

Студенти відвідають Вроцлавський університет (Польща), Європейський парламент, офіс ЮНЕСКО, Рейхстаг, офіс фонду «Kreisau Initiative e.V.» у Берліні, художній музей Лентос у м. Лінц (Австрія), Міжнародний кримінальний суд у Гаазі та Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі.

Крім того, під час лекцій в університетах студентам буде надана інформація про різні міжнародні конференціі, літні школи і змагання, що будуть і надалі сприяти їхньому професійному зростанню.

Викладачі та практикуючі юристи відвідають Вроцлавський університет, палац Сансусі (місце проведення Потсдамської конференції), офіс Дунайської комісії в Будапешті, суд ЄС, Міжнародний кримінальний суд, Міжнародний суд ООН, Міжнародний трибунал з морського права.

За наявності питань слід звертатися до представників ГО "Центр міжнародного права і правосуддя" за тел. (048) 795-90-19, або за email: visit.cilj@gmail.com.

Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати на офіційному сайті громадської організації за посиланням: http://www.cilj.org.ua/ru/events/visits.

Довідка:
Громадська організація "Центр міжнародного права та правосуддя" являє собою незалежну неурядову, неприбуткову, неполітичну організацією, що знаходиться в місті Одесі. Організація була створена в 2009 році викладачами і студентами Одеської національної юридичної академії. Її метою є сприяння дослідженнь в міжнародному праві, реалізація активної позиції у розвитку міжнародного права в Україні та за її межами, стимулювання розвитку передового досвіду у викладанні міжнародного права, а також реалізація широкого спектру експертних знань з усіх питань, що стосуються міжнародного права. Центр також забезпечує підтримку для аспірантів та науковців при проведенні наукових досліджень у міжнародному праві та суміжних галузях права.

Громадський простір
10.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!