Стипендії для участі у Літній академії Karlshochschule International University

Приватний університет Karlshochschule International University разом із громадською організацією AFS (American Field Service) пропонує 30 стипендій для участі у Літній академії з міжкультурного досвіду

Стипендії для участі у Літній академії Karlshochschule International University

Літня академія триватиме з 1 до 12 серпня 2011 року у м. Карлсруе (Німеччина).

Протягом двох тижнів учасникам Літньої академії будуть представлені наступні курси: міжкультурний менеджмент, міжкультурна комунікація, міжкультурні команди і керівництво, культура і конфлікти, міжкультурне навчання і наставництво. Усі курси викладають професійні викладачі та тренери AFS.

Окрім курсів, протягом Літньої академії планується виступ кількох запрошених лекторів, а саме: доктора Крістофа Фаттера (Saarland University) з лекцією на тему "Intercultural aspects in English, German and Canadian SitComs", директора служби реклами та фотографа Вернера Кранветфогеля з лекцією на тему "North Korean Massgames" та інші.

Для участі у заході студенти мають відповідати наступним вимогам: наявність міжкультурного досвіду (наприклад, стажування за кордоном, навчання за кордоном, шкільний обмін), знання англійської мови (бажано рівень C1), звіт про академічну успішність за останні два роки, доказ активної участі в житті суспільства (наприклад, громадська робота, волонтерська робота, представник школи або класу).

Апліканти матимуть можливість отримати повну або часткову стипендію. Часткові стипендії покриватимуть більшу частину плати за навчання, але учасники матимуть сплатити внесок 350-400€.

Після завершення курсів учасників буде нагороджено сертифікатами про закінчення Літньої академії.

Заяву на участь у Літній академії необхідно подати до 15 травня 2011 року.

Додаткову інформацію щодо участі у Літній академії Karlshochschule International University можна знайти на сайті проекту за посиланням: http://summeracademy-karlsruhe.org/

Освіта.ua
06.05.2011