Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендії для вчених-гуманітаріїв від фонду Герди Хенкель
Стипендії для вчених-гуманітаріїв від фонду Герди Хенкель

Починаючи з 2011 року, фонд Герди Хенкель спільно з Європейською комісією пропонують стипендії Марії Кюрі за програмою M4HUMAN, спрямовані на підтримку видатних молодих вчених

Стипендії для вчених-гуманітаріїв від фонду Герди Хенкель

Цілі цієї програми - поліпшення взаємодії між вченими-істориками на міжнародному рівні в рамках спеціальної програми "Іслам, сучасна національна держава й транснаціональні рухи"; сприяння міжнародному академічному обміну та розвитку наукових досліджень, як у рідній країні учасників, так і в країнах, які їх приймають.

Науково-дослідні проекти для участі у конкурсі приймаються за наступними темами: історія, археологія, історія мистецтва, історичне дослідження ісламу, історія права.

Програма передбачає дворічні гранти для двох категорій дослідників: вчені, що мають докторський ступінь або від 4 до 10 років дослідницького досвіду, і старші наукові співробітники, що мають докторський ступінь і більше 10 років дослідницького досвіду.

Гранти покривають такі витрати: витрати на проживання в приймаючій країні (плюс допомога на сім'ю/дітей, якщо необхідно), переїзд, транспортні витрати, витрати на дослідження.

Для участі в конкурсі на стипендію фонду Герди Хенкель необхідно надати заяву, опис проекту, робочий план, розрахунок передбачуваних транспортних витрат в обидва боки, біографію зі списком публікацій, тези для трьох публікацій, диплом про отримання ступеню, доказ мінімум 4 років дослідницької роботи, письмова згода приймаючої організації та наставника приймаючої організації, рекомендаційні листи (один для старших наукових співробітників і два для вчених), а також обгрунтування попередніх перерв у кар'єрі.

Заява заповнюється онлайн, після чого аплікант має надіслати весь пакет документів поштою. Крайній термін прийому заявок - 30 червня 2011 року.

Додаткову інформацію, а також аплікаційну форму можна знайти на офіційному сайті фонду Герди Хенкель: http://www.gerda-henkel-stiftung.de/m4human.php?nav_id=831&language=en

Освіта.ua
05.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!