Стипендії для вчених-гуманітаріїв від фонду Герди Хенкель

Починаючи з 2011 року, фонд Герди Хенкель спільно з Європейською комісією пропонують стипендії Марії Кюрі за програмою M4HUMAN, спрямовані на підтримку видатних молодих вчених

Стипендії для вчених-гуманітаріїв від фонду Герди Хенкель

Цілі цієї програми - поліпшення взаємодії між вченими-істориками на міжнародному рівні в рамках спеціальної програми "Іслам, сучасна національна держава й транснаціональні рухи"; сприяння міжнародному академічному обміну та розвитку наукових досліджень, як у рідній країні учасників, так і в країнах, які їх приймають.

Науково-дослідні проекти для участі у конкурсі приймаються за наступними темами: історія, археологія, історія мистецтва, історичне дослідження ісламу, історія права.

Програма передбачає дворічні гранти для двох категорій дослідників: вчені, що мають докторський ступінь або від 4 до 10 років дослідницького досвіду, і старші наукові співробітники, що мають докторський ступінь і більше 10 років дослідницького досвіду.

Гранти покривають такі витрати: витрати на проживання в приймаючій країні (плюс допомога на сім'ю/дітей, якщо необхідно), переїзд, транспортні витрати, витрати на дослідження.

Для участі в конкурсі на стипендію фонду Герди Хенкель необхідно надати заяву, опис проекту, робочий план, розрахунок передбачуваних транспортних витрат в обидва боки, біографію зі списком публікацій, тези для трьох публікацій, диплом про отримання ступеню, доказ мінімум 4 років дослідницької роботи, письмова згода приймаючої організації та наставника приймаючої організації, рекомендаційні листи (один для старших наукових співробітників і два для вчених), а також обгрунтування попередніх перерв у кар'єрі.

Заява заповнюється онлайн, після чого аплікант має надіслати весь пакет документів поштою. Крайній термін прийому заявок - 30 червня 2011 року.

Додаткову інформацію, а також аплікаційну форму можна знайти на офіційному сайті фонду Герди Хенкель: http://www.gerda-henkel-stiftung.de/m4human.php?nav_id=831&language=en

Освіта.ua
05.05.2011