Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендія для волонтерської громадської практики в Німеччині
Стипендія для волонтерської громадської практики в Німеччині

Організація Німецько-російський обмін запрошує молодь України взяти участь у конкурсі на отримання стипендії від фонду ім. Маріон Денхофф

Стипендія для волонтерської громадської практики в Німеччині

Учасники конкурсу, крім роботи в одній з берлінських організацій, отримують можливість участі в широкій програмі з політичної освіти, яка знайомить їх з різними аспектами політики і культури Німеччини.

Німецько-російський обмін діє як агентство для волонтерів, які хочуть працювати у соціальних, екологічних організаціях та у закладах з прав людини.

Встановлюючи контакти з неприбутковими організаціями в приймаючій країні, живучи в країні, спілкуючись з людьми і вивчаючи різні культури, волонтери Німецько-російського обміну роблять внесок у діалог громадянських суспільств.

Організатори пропонують працевлаштування добровольців до некомерційних організацій в Берліні з розрахунку 30-35 робочих годин на тиждень. Організації відбираються відповідно до інтересів і попередніх знань стипендіатів.

Окрім того, фіналісти матимуть змогу відвідувати комплексні програми з історії, соціології, політики та культури.

Стипендіат отримуватиме щомісячну стипендію, також йому оплачується проживання, квиток для проїзду у громадському транспорті, віза та матеріальна допомога від 300 €.

Протягом перебування у Німеччині волонтерові буде надано всебічну інформаційну підтримку, можливість співпрацювати з іншими волонтерами.

Кандидат на отримання стипендії від фонду ім. Маріон Денхофф має володіти німецькою мовою на високому рівні та брати активну участь у громадському секторі рідної країни.

Кандидати мають до 20-го травня 2011 року надіслати заповнений бланк з фотографією, біографію і лист, в якому вони пояснюють, чому вони хочуть проводити практику в Німеччині і що вони очікують від неї. Все це має бути німецькою.

Фіналісти відбору проходитимуть практику у Німеччині з вересня 2011 року по лютий 2012 року.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті організації Німецько-російського обміну за посиланням http://www.austausch.org/freiwilligenagentur/deutschland/aktuelle-ausschreibung.html.

Громадський простір
04.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!