Стипендія для волонтерської громадської практики в Німеччині

Організація Німецько-російський обмін запрошує молодь України взяти участь у конкурсі на отримання стипендії від фонду ім. Маріон Денхофф

Стипендія для волонтерської громадської практики в Німеччині

Учасники конкурсу, крім роботи в одній з берлінських організацій, отримують можливість участі в широкій програмі з політичної освіти, яка знайомить їх з різними аспектами політики і культури Німеччини.

Німецько-російський обмін діє як агентство для волонтерів, які хочуть працювати у соціальних, екологічних організаціях та у закладах з прав людини.

Встановлюючи контакти з неприбутковими організаціями в приймаючій країні, живучи в країні, спілкуючись з людьми і вивчаючи різні культури, волонтери Німецько-російського обміну роблять внесок у діалог громадянських суспільств.

Організатори пропонують працевлаштування добровольців до некомерційних організацій в Берліні з розрахунку 30-35 робочих годин на тиждень. Організації відбираються відповідно до інтересів і попередніх знань стипендіатів.

Окрім того, фіналісти матимуть змогу відвідувати комплексні програми з історії, соціології, політики та культури.

Стипендіат отримуватиме щомісячну стипендію, також йому оплачується проживання, квиток для проїзду у громадському транспорті, віза та матеріальна допомога від 300 €.

Протягом перебування у Німеччині волонтерові буде надано всебічну інформаційну підтримку, можливість співпрацювати з іншими волонтерами.

Кандидат на отримання стипендії від фонду ім. Маріон Денхофф має володіти німецькою мовою на високому рівні та брати активну участь у громадському секторі рідної країни.

Кандидати мають до 20-го травня 2011 року надіслати заповнений бланк з фотографією, біографію і лист, в якому вони пояснюють, чому вони хочуть проводити практику в Німеччині і що вони очікують від неї. Все це має бути німецькою.

Фіналісти відбору проходитимуть практику у Німеччині з вересня 2011 року по лютий 2012 року.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті організації Німецько-російського обміну за посиланням http://www.austausch.org/freiwilligenagentur/deutschland/aktuelle-ausschreibung.html.

Громадський простір
04.05.2011