Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендіальна програма для молодих дослідників-філософів
Стипендіальна програма для молодих дослідників-філософів

Дослідницький інститут філософії (Ганновер, Німеччина) відкриває стипендіальну програму, в рамках якої можливе перебування в Німеччині з науковими цілями строком до 10-ти місяців

Стипендіальна програма для молодих дослідників-філософів

До участі в конкурсі запрошуються молоді вчені, які готуються до захисту дисертації на етично важливі теми з філософії або за однією з соціально-гуманітарних дисциплін.

Фіналісти конкурсу отримають можливість продовжити свою дослідницьку роботу у творчому, міждисциплінарному та міжнародному оточенні Дослідницького інституту філософії.

Починаючи з 1 жовтня 2011 року, протягом 10 місяців навчання в Німеччині стипендіати отримуватимуть стипендію.

Вченим буде надано власний кабінет в дослідницькому інституті і науковий асистент для пошуку літератури, а також супровід, компетентне консультування, як з наукових, так і з особистих питань перебування в країні.

Особливо вітається участь у конкурсі жінок-вчених з дітьми. Організатори намагаються створювати такі умови участі у стипендіальній програмі, які адаптовані до сімейних обставин жінок.

Для участі в конкурсі необхідні наступні документи: біографія, список публікацій, опис теми науково-дослідницької роботи обсягом 5-10 сторінок, рекомендації.

Пакет документів німецькою або англійською мовою необхідно направити на поштову адресу директора дослідного інституту Юргена Манеманна не пізніше 25 травня 2011 року.

Додаткову інформацію про стипендіальної програми та контактні дані відповідальних осіб можна знайти на інтернет-сторінці Дослідницького інституту філософії за посиланням: http://www.fiph.de/.

З питань участі в програмі ви можете також звернутися до Німецької служби академічних обмінів DAAD в Україні.

Освіта.ua
04.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!