Премія Густава Айріха для науковців з технічних дисциплін

ECRef - Європейський центр вогнетривких матеріалів як науковий заклад спілки Німецької промисловості в сфері вогнетривких матеріалів пропонує молодим науковцям з технічних дисциплін взяти участь у конкурсі на отримання премії Густава Айріха

Премія Густава Айріха для науковців з технічних дисциплін

Організатори премії бажають надати підтримку найкращим молодим науковцям та опублікувати результати досліджень у впливових медіа.

Метою проведення конкурсу є сприяння інноваційним ідеям і підтримка молодих науковців в галузі технічних дисциплін.

Премія видається за дисертації та/або самостійні наукові роботи, науковий зміст яких є рівноцінним дисертації та які були написані не більше ніж два роки тому.

Молоді науковці мають надати роботи за такими темами: сировина, матеріали та комплектуючі, застосування технологій у сфері використання вогнетривких матеріалів, термостійкі матеріали у контексті їх сучасного використання.

Надані роботи оцінуватимуться з точки зору екологічних проблем, потенційного впливу на життєві цикли, можливості практичного використання запропонованих ідей та їх успішного опрацювання.

Апліканти мають презентувати власні дослідження англійською або німецькою мовою протягом 10 хвилин. При цьому, слід надати копію презентації для перекладачів.

Три переможці отримають € 3000, € 2000 та € 1000 відповідно за перше, друге та третє місце. Крім того, вони матимуть змогу презентувати власні дослідження як запрошені лектори на церемонії нагородження протягом Міжнародного колоквіуму з вогнетривких матеріалів, який відбудеться в Ахені (Німеччина).

Переможцям сплачують витрати на подорож та проживання.

Для участі у конкурсі слід надати резюме на одному друкованому аркуші, а також дві характеристики до 31 травня 2011 року.

Додаткову інформацію щодо премії Густава Айріха можна отримати на офіційному сайті програми за посиланням http://www.eirich-award.eu/index1.html.

Освіта.ua
02.05.2011