Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Програма стажування НАТО на 2012 рік
Програма стажування НАТО на 2012 рік

North Atlantic Treaty Organization (НАТО) оголошує про прийом заявок на участь у програмах стажування в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі (Бельгія) та в інших підрозділах організації

Програма стажування НАТО на 2012 рік

Метою програми є залучення професіоналів та використання їх теоретичних та практичних знань і навичок. Інтерни, у свою чергу, отримають можливість побачити, як працює організація зсередини, скласти збалансоване уявлення про організацію, а також отримати цінний міжнародний досвід в питаннях миру та безпеки.

До участі в конкурсі запрошуються студенти, які навчаються або навчалися на наступних спеціальностях: політичні науки, міжнародні відносини, політика безпеки, економіка/фінанси/кадрові ресурси, інформаційні технології, веб або графічний дизайн, бібліотекознавство, аеронавтика, інженерна справа, медіа ресурси, журналістика.

Бажано володіння російською або арабською мовою. Кандидати повинні мати бажання здійснювати незалежні дослідження та брати участь в аналітичних процесах.

Бажаючі взяти участь в програмі мають бути не молодше 21 року, бути студентом третього курсу або закінчити вуз менш ніж рік тому на момент подачі заявки на участь, володіти однією з офіційних мов організації (англійська або французька).

Учасники програми отримують щомісячну оплату в розмірі 800 доларів США, компенсацію витрат на транспорт (до 1200 євро). Через три місяці стажування інтерни мають право отримати відпустку на 2,5 дня за кожний пройдений місяць стажування.

Кандидати мають подати онлайн заявку, резюме та мотиваційний лист до 20 травня 2011 року. У жовтні 2011 року успішні кандидати отримають повідомлення від організаторів.

Додаткову інформацію про програму стажування НАТО можна знайти на сайті організації за посиланням http://www.nato.int/cps/en/natolive/71157.htm.

Освіта.ua
23.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!