Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендіальні дослідницькі програми в ОАЕ
Стипендіальні дослідницькі програми в ОАЕ

Уряд Об'єднаних Арабських Еміратів запрошує студентів технічних вузів взяти участь в стипендіальних програмах на базі Masdar Institute of Science and Technology (ОАЕ)

Стипендіальні дослідницькі програми в ОАЕ

До участі в конкурсі допускаються студенти та випускники технічних вузів з хорошою успішністю, які отримали чи незабаром отримають освіту за спеціальностями: хімічна технологія, обчислювальна техніка та інформатика, електроенергетика, інженерні системи та управління, матеріалознавство та інженерна справа, машинобудування, проектування мікросистем, проектування водогосподарських пристроїв і інженерія навколишнього середовища.

Апліканти мають володіти англійською мовою на високому рівні, що підтверджується результатами тестів TOEFL (мінімум 91 бал) або IELTS (мінімум 6,5 балів), а також мають пройти загальний тест GRE (не менше 700 балів).

Особлива увага приділяється досвіду кандидата, отриманому в сфері поновлювальних джерел енергії, і іншого професійного досвіду, який має відношення до даної сфери. У разі рівних можливостей перевага надається представникам країн, що розвиваються.

Вісім програм на базі Masdar Institute of Science and Technology в Абу-Дабі розраховані на два роки кожна, протягом яких стипендіати зможуть працювати над своїми проектами в рамках обраної спеціальності.

Організатор програм компенсує всі матеріальні витрати на освітні внески, навчальні матеріали, портативний комп'ютер, медичну страховку, проживання, а також транспортні витрати.

Останній термін подання заявок - 31 травня 2011 року.

Додаткову інформацію про стипендіальні дослідницькі програми в ОАЕ можна знайти на сайті Міжнародної агенції з відновлювальної енергетики за посиланням http://www.irena.org/scholarships/scholarship.aspx?&mnu=Pri&PriMenuID=43

Освіта.ua
21.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!