Академічна програма ім. Гамфрі на 2012/13 навчальний рік

Відділ преси, освіти та культури Посольства США відкриває прийом анкет для участі в академічній програмі та професійному стажуванні фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар'єри

Академічна програма ім. Гамфрі на 2012/13 навчальний рік

Програма ім. Гамфрі пропонує 10-місячне стажування у США, без отримання ступеню, у вісімнадцяти відомих американських університетах. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

Для учасників проекту це означає цінні можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті, участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час стажування.

Протягом року учасники програми здійснюють свої власні цілі та тісно співпрацюють зі своїми колегами під час семінарів та конференцій.

На відміну від типового досвіду магістранта, програма заохочує стипендіатів виїжджати за межі свого університету, щоб дізнатися більше про американську культуру та долучитися до співпраці зі своїми американськими колегами.

Ця програма призначена для людей, які формують політику, планують стратегію, адміністраторів та менеджерів, і очікується, що учасники не будуть першочергово зацікавлені у проведенні наукових досліджень у США.

Вимоги до учасників конкурсу: усі кандидати повинні мати щонайменш закінчену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменш п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США.

Учасники конкурсу мають продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою.

До участі в програмі ім. Гамфрі на 2012/13 академічний рік допускаються фахівці, які працюють у наступних галузях: аграрний та сільський розвиток, масові комунікації та журналістика, економічний розвиток/фінансова та банківська справа, управління освітою, планування та політика, управління вищою освітою, управління природними ресурсами/політика щодо довкілля/зміна клімату, політика та управління у галузі охорони здоров'я, аналіз державної політики та державного управління, політика та управління наукою та технологіями, міське та регіональне планування.

Останній день подання анкет: 17 червня 2011 року до 17:00.

Для усіх бажаючих прийняти участь в програмі координатор програми проводитиме консультації. Для того, щоб відвідати консультацію, необхідно зареєструватися у координатора не пізніше ніж за три робочі дня перед бажаною датою консультації.

Більше інформації про програму ім. Гамфрі можна отримати на сторінці  http://www.humphreyfellowship.org/page/97565/, або на офіційному сайті посольства США за посиланням http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/humphrey.html

Освіта.ua
21.04.2011