Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендіальні дослідницькі програми в Хорватії на 2011/12 навчальний рік
Стипендіальні дослідницькі програми в Хорватії на 2011/12 навчальний рік

Міністерство науки, освіти і спорту Республіки Хорватія пропонує стипендії для іноземних студентів, викладачів вищих навчальних закладів і дослідників, зайнятих в природничих і гуманітарних науках

Стипендіальні дослідницькі програми в Хорватії на 2011/12 навчальний рік

Стипендії видаються у двох категоріях. Перша категорія включає громадян держав, з якими Міністерство науки, освіти і спорту Республіки Хорватія підписало двосторонні угоди або з якими має діючі освітні програми.

За другою категорією можуть подавати заяви ті, хто навчається в іноземних вузах за спеціальністю "Хорватська мова та література". Причому, студенти, які проходять за цією категорією, перед подачею документів на отримання стипендії в Хорватії мають закінчити мінімум два семестри навчання в рідному виші.

На отримання стипендій не можуть претендувати іноземні громадяни, які мають або очікують отримання виду на проживання в Хорватії; студенти, які планують навчатися заочно, а також у тих університетах, які не спонсуються державою.

Учасникам програм щомісячно або щоденно виплачують кошти, а також оплачують проживання та харчування.

Стипендіати, які претендують на повний цикл навчання, але не володіють хорватською мовою, мають можливість вивчати мову протягом року з подальшою здачею іспиту. По закінченню навчання кожен стипендіат повинен надати до Міністерства науки, освіти і спорту Республіки Хорватія докладний звіт про виконані дослідження і пройдене навчання.

Заявки на участь у стипендіальних програмах Республіки Хорватія мають бути надіслані на поштову адресу Міністерства науки, освіти і спорту Республіки Хорватія до 13 травня 2011 року.

Докладну інформацію про ці стипендіальні програми ви можете знайти на офіційному сайті Міністерства науки, освіти і спорту Республіки Хорватія, пройшовши за наступним посиланням.

Освіта.ua
19.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!