Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Виграй два тижні навчання в академіях моди NABA і Domus Academy (Італія)
Виграй два тижні навчання в академіях моди NABA і Domus Academy (Італія)

Агентство DEC Education разом з провідними в сфері дизайну італійськими вузами - Академією Домус (Domus Academy) і Академією образотворчих мистецтв і дизайну (NABA) запрошує взяти участь в конкурсі

Виграй два тижні навчання в академіях моди NABA і Domus Academy (Італія)

У конкурсі можуть взяти участь талановиті люди у віці від 17 років, які захоплюються дизайном, інтер'єрами та архітектурою, мають допитливий розум і схильні до критичного аналізу і самостійного навчання.

До 20 травня 2011 року всі бажаючі прийняти участь у конкурсі мають вислати на електронну адресу освітнього агентства a.oskina@dec.ua своє резюме, мотиваційний лист і портфоліо з п'ятьма роботами (залежно від обраної програми).

Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті освітнього агентства DEC Education до 28 травня 2011 року.

Переможця конкурсу від академій моди і дизайну NABA і Domus Academy чекає головний приз: 2 тижні навчання в NABA або Domus Academy. Додатково сплачуються проживання, харчування, авіапереліт, страховка і консульський збір.

Одному з фіналістів буде присуджено заохочувальний приз: 1 місяць навчання в британській мовній школі DEC school в Києві. Спеціальний приз одному з учасників конкурсу - річна передплата на видання "Domus Design".

З усіх питань участі в конкурсі від академій моди і дизайну NABA і Domus Academy звертайтеся до координатора конкурсу в Україні Олександри Оскіної за тел. (044) 390-76-24, e-mail: a.oskina@dec.ua.

Довідка: Академія дизайну, моди та архітектури Domus Academy знаходиться в столиці моди - Мілані. Академія пропонує різноманітні літні програми, дев’ять річних магістерських програм, затверджених Університетом Уельсу, а також брендову програму "Проектування послуг". У навчальному закладі навчається близько 300 студентів, 85% з яких - іноземці. Domus Academy входить в топ-30 шкіл дизайну в світі і є лауреатом престижної європейської премії Compasso d'Oro, а також інших авторитетних нагород.

Академія образотворчих мистецтв і дизайну (NABA), заснована більше 30 років тому, пропонує широкий вибір програм на бакалавраті та магістратурі, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчаються понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
13.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!