Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Стипендії ім.Фулбрайта для навчання в університетах США
Стипендії ім.Фулбрайта для навчання в університетах США

Випускники та студенти старших курсів українських вищих навчальних закладів мають можливість взяти участь у програмі післядипломної освіти ім.Фулбрайта

Стипендії ім.Фулбрайта для навчання в університетах США

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею.

Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree program); проведення індивідуальних досліджень (research program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Кандидати на отримання стипендії мають проживати в Україні на час проведення конкурсу, мати диплом українського вищого навчального закладу та вільно володіти англійською мовою.

Відбір кандидатів на отримання стипендії ім. Фулбрайта відбудеться протягом травня 2011 року - квітня 2012 року.

Переможцям конкурсу оплачуються навчання в університеті, щомісячна стипендія, додаткові кошти на придбання необхідної для навчання літератури, медичне страхування та переліт в обидва боки.

Офіс програми ім.Фулбрайта покриває всі витрати учасників конкурсу (проїзд та перебування у Києві під час співбесіди), оплачує комп'ютерне тестування для фіналістів програми, надає візову підтримку стипендіатам.

Бажаючі взяти участь у стипендіальній програмі ім. Фулбрайта мають надати документи не пізніше 16 травня 2011 року.

Із запитаннями щодо програми післядипломної освіти ім. Фулбрайта можна звернутись до координатора програми Інни Бариш (ibarysh@fulbright.com.ua; fulbright.barysh@gmail.com), або асистента програми Оксани Парафенюк (oksana@fulbright.com.ua), та за тел. (044) 279-18-50, (044) 279-23-24.

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!