Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Міжнародна стипендія ім.Фулбрайта в галузі науки і технологій на 2012/13 навчальний рік
Міжнародна стипендія ім.Фулбрайта в галузі науки і технологій на 2012/13 навчальний рік

Програма ім.Фулбрайта пропонує стипендіальну програму для талановитих студентів і випускників українських вузів

Міжнародна стипендія ім.Фулбрайта в галузі науки і технологій на 2012/13 навчальний рік

Стипендіальна програма ім.Фулбрайта відкрита для тих іноземних студентів та молодих дослідників, які працюють у сферах: біологія, комп'ютерні науки, математика, фізика та інженерна механіка.

Щорічно відомі академіки та дослідники Сполучених Штатів з ініціативи Fulbright Scholarship Board вибирають по три фіналісти від кожної країни-учасниці.

Переможці щорічного конкурсу навчатимуться та проводитимуть дослідження у кращих університетах США: Brown University, California Institute of Technology, Georgia Institute of Technology, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Purdue University, Stanford University, University of California at Berkeley і University of Illinois.

Для участі в конкурсі на отримання міжнародної стипендії ім.Фулбрайта необхідно проживати за межами США, мати як мінімум ступінь бакалавра й добре знати англійську мову. Перевага надаватиметься кандидатам, які ще не отримали докторський ступінь.

Стипендіати отримують візу J-1, яка передбачає навчання в Сполучених Штатах протягом 5 років. Після закінчення програми стипендіат має повернутися на батьківщину.

Подати аплікації на участь у стипендіальній програмі ім.Фулбрайта необхідно до 16 травня 2011 року.

Інформацію про необхідний пакет документів для участі в програмі та порядок проведення відбору кандидатів ви можете дізнатися в київському офісі програми ім.Фулбрайта за тел. (044) 279-18-50, (044) 279-23-24, у менеджера програми Інни Бариш (ibarysh@fulbright.com.ua, fulbright.barysh@gmail.com) та асистента програми Оксани Парафенюк (oksana@fulbright.com.ua).

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!