Вишеградська літня школа у Кракові

Вишеградська літня школа - це тижнева (8 - 16 липня 2011 року) навчальна програма, яка формує міждисциплінарний освітній простір для молодих громадян Чеської Республіки, Угорщини, Польщі, Словаччини, а також для їхніх колег з країн Центральної та Східної Європи

Вишеградська літня школа у Кракові

Програма складається з лекцій, панельних дискусій та семінарів з проблемних питань та викликів, які стоять перед країнами Вишеградського регіону, Європейського Союзу та Центрально-Східної Європи.

Теми дискусій охоплюватимуть сучасні економічні, культурні та соціальні виклики, що стоять перед країнами Вишеградського регіону та розглядатимуться у регіональній, європейській та глобальній перспективі.

Вишеградська літня школа з 2002 року є ініціативою Villa Decius Association. Мета проекту полягає у створенні альтернативної платформи для детального вивчення соціальних, економічних та культурних особливостей країн Вишеградської групи та Центрально-Східної Європи.

     

Цільова аудиторія: студенти, випускники, науковці, молоді журналісти та викладачі з Чеської Республіки, Угорщини, Словаччини, Польщі, України та інших країн Центрально-Східної Європи. Робоча мова - англійська.

Витрати на навчальну програму, матеріали, проживання, транспорт (у Кракові), спеціальні заходи забезпечуються організаторами.

Витрати на оформлення страхового полісу, проїзд (в обидві сторони), а також реєстраційний внесок (50 євро) покриваються учасниками.

Учасникам необхідно надіслати аплікаційну форму за електронною адресою [email protected], а також на поштову скриньку: Olga Maksymenko, Box 29, Kyiv 02206 Ukraine.

Останній термін - 31 березня 2011 року (дата штемпелю).

Обраних учасників буде поінформовано до 30 квітня 2011 року.

Завантажити аплікаційну форму.

Громадський простір
04.03.2011