Osvita.ua Освіта за кордоном Стажування та наука Вишеградська літня школа у Кракові
Вишеградська літня школа у Кракові

Вишеградська літня школа - це тижнева (8 - 16 липня 2011 року) навчальна програма, яка формує міждисциплінарний освітній простір для молодих громадян Чеської Республіки, Угорщини, Польщі, Словаччини, а також для їхніх колег з країн Центральної та Східної Європи

Вишеградська літня школа у Кракові

Програма складається з лекцій, панельних дискусій та семінарів з проблемних питань та викликів, які стоять перед країнами Вишеградського регіону, Європейського Союзу та Центрально-Східної Європи.

Теми дискусій охоплюватимуть сучасні економічні, культурні та соціальні виклики, що стоять перед країнами Вишеградського регіону та розглядатимуться у регіональній, європейській та глобальній перспективі.

Вишеградська літня школа з 2002 року є ініціативою Villa Decius Association. Мета проекту полягає у створенні альтернативної платформи для детального вивчення соціальних, економічних та культурних особливостей країн Вишеградської групи та Центрально-Східної Європи.

Цільова аудиторія: студенти, випускники, науковці, молоді журналісти та викладачі з Чеської Республіки, Угорщини, Словаччини, Польщі, України та інших країн Центрально-Східної Європи. Робоча мова - англійська.

Витрати на навчальну програму, матеріали, проживання, транспорт (у Кракові), спеціальні заходи забезпечуються організаторами.

Витрати на оформлення страхового полісу, проїзд (в обидві сторони), а також реєстраційний внесок (50 євро) покриваються учасниками.

Учасникам необхідно надіслати аплікаційну форму за електронною адресою omaksymenko@hotmail.com, а також на поштову скриньку: Olga Maksymenko, Box 29, Kyiv 02206 Ukraine.

Останній термін - 31 березня 2011 року (дата штемпелю).

Обраних учасників буде поінформовано до 30 квітня 2011 року.

Завантажити аплікаційну форму.

Громадський простір
04.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!