Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном WISE відкриває прийом заявок на участь у програмі "Голоси учнів"
WISE відкриває прийом заявок на участь у програмі "Голоси учнів"

Всесвітній саміт з інновацій у сфері освіти WISE починає відбір 30 молодих інноваторів віком від 18 до 25 років різних спеціальностей для участі в програмі "Голоси учнів"

WISE відкриває прийом заявок на участь у програмі "Голоси учнів"

Починаючи з 2009 року програма проводиться вже вчетверте і є однією з найважливіших глобальних ініціатив WISE, що об'єднала 78 видатних студентів і молодих фахівців з усього світу.

Подати заявку на участь у програмі можуть студенти та випускники вищих навчальних закладів. Цього року будуть відібрані 30 учасників. Останній термін подачі заявки - 25 червня 2013 року.

Програма WISE "Голоси учнів" дозволяє студентам внести свій внесок у формування нового підходу до освіти. Учасники програми візьмуть активну участь у Саміті і різних освітніх ініціативах WISE, що відбуватимуться протягом усього року.

У 2012 році з кількох сотень здобувачів право брати участь у програмі отримали 30 студентів з 24 країн. Окрім Саміту WISE в Досі, переможці взяли участь у цілорічній програмі Executive Education, у рамках якої відбулися онлайн-сесії, майстер-класи, а також заняття з розробки інноваційних проектів у сфері освіти. Також молоді інноватори відвідали кілька важливих заходів, включаючи Азіатський Молодіжний форум у Нью-Делі (Індія) та щорічну Конференцію Empower 2013 в Досі (Катар), організовану Молодіжною програмою ROTA.

Подати заявку на участь у програмі може студент або випускник акредитованого вищого навчального закладу віком від 18 до 25 років, що має час для участі в ініціативах WISE упродовж року. Номінувати учня або студента також може представник інституту, організації, програми або спільноти у сфері освіти.

Завантажити офіційний бланк заявки можна за посиланням www.wise-qatar.org/content/wise-learners-voice-0

Подати заявку можна на сайті WISE не пізніше 25 червня 2013 року.

Додаткову інформацію про програму WISE "Голоси учнів" ви знайдете за посиланням http://learnersvoice.tumblr.com/

Освіта.ua
24.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!