Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Табачник вважає, що українці повертаються після навчання в Європі
Табачник вважає, що українці повертаються після навчання в Європі

Міністр освіти й науки Дмитро Табачник зазначає, що велика кількість студентів, які отримали вищу освіту в Європі, бажає повернутися в Україну

Табачник вважає, що українці повертаються після навчання в Європі

Про це він сказав у ході конференції, присвяченої співробітництву України і Європейського Союзу в сфері вищої освіти, повідомляють Українські новини.

"Ми сьогодні спілкувалися із представниками Європейської комісії. Так от, і за їхньою, і за нашою статистикою дуже багато людей повертається, продовжують писати дисертації й так далі... Я знаю десятки українців, які навчались за кордоном і повернулися..." - зазначив Табачник.

Він підкреслив, що така мобільність студентів абсолютно нормальна, оскільки Україна вже давно є частиною загальноєвропейського освітнього простору.

Крім того, на думку міністра, фахівці з європейською освітою, які повертаються в Україну, приносять неоціненний європейський досвід для роботи в українських умовах.

Як відомо, кількість українських студентів, які отримують освіту за кордоном щороку зростає. Зокрема, цього навчального року вищу освіту у Польщі здобувають близько десяти тисяч громадян України, що складає третину всіх іноземних студентів у Польщі.

Освіта.ua
14.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!