Знижки при замовленні мовних курсів в Канаді

Компанія Есперанто Тревел надасть знижку у розмірі 1000 грн тим, хто до 15 травня замовить навчання у літній школі ILAC

Знижки при замовленні мовних курсів в Канаді

Агентство з організації освітніх програм за кордоном Esperanto Travel надасть 1000 грн знижки тим, хто до 15 травня 2013 року встигне записатися до літньої мовної школи в Канаді ILAC, що розрахована на дітей і підлітків з різних країн світу.

Літня програма дозволяє поєднати відпочинок та вивчення англійської мови в Канаді, подорожуючи цікавими місцями, спілкуючись з новими людьми і спостерігаючи за унікальною природою цієї північної країни.

Мовні курси збагатять словниковий запас дитини, допоможуть їй подолати мовний бар'єр і вчитися англійській безпосередньо в англомовному середовищі. Канада є однією з найбільш гостинних країн для всіх бажаючих отримати гарну освіту, тому вона щорічно приймає мільйони студентів з різних країн.

Учасники освітньої програми зможуть поїхати до сучасного мегаполісу Торонто або мальовничого, екологічно чистого Ванкувера - на вибір. Кампуси школи розташовані в центрах цих міст, в декількох кроках від головних визначних пам'яток і багатоповерхових шопінг-центрів, які так люблять діти різного віку.

У рамках мовної програми студенти будуть відвідувати по 4 уроки англійської мови на день, що викладаються досвідченими педагогами з міжнародною акредитацією TESOL. Для нагляду за учнями у вільний від занять час запрошені консультанти, які володіють більш ніж 19 мовами світу.

Екскурсійна програма в Канаді включає поїздку до Ніагарського водоспаду, розваги у відомому парку Canada's Wonderland, відвідування Королівського музею Онтаріо, Замку Casa Loma, Наукового центру Онтаріо, Вежі CN і подорожі до багатьох інших популярних місць Канади. Крім того, діти та підлітки будуть брати участь у багатьох спортивних заходах, тематичних вікторинах і, звичайно ж, веселих вечірках.

За словами директора освітнього агентства Esperanto Travel Дар'ї Лантух, високий рівень життя, гостинність канадців і якісне навчання роблять цю країну все більш популярною і цікавою. «Я особливо рекомендую літні курси в Канаді для тих підлітків, які планують здобуття освіти за кордоном. Це хороший спосіб познайомитися з країною і канадською системою освіти», - зазначає Дар’я Лантух.

Есперанто Тревел рекомендує зареєструватися на програму навчання в літній школі ILAC до 15 травня і отримати знижку в розмірі 1000 грн на оплату послуг агентства.

Компанія Esperanto Travel уклала офіційні контракти з відомими школами Канади, завдяки чому вже більше восьми років відправляє молодь на літні навчальні програми до цієї країни, здійснюючи візову підтримку і надаючи повний комплекс супутніх послуг. Це надало агентству можливість вважати Канаду одним з профільних напрямків своєї діяльності.

Детальніше про програму навчання в канадській школі ILAC>>>

Контакт:
Валерій Скрипник
(095) 429-08-00
info@etravel.com.ua
Skype: esperanto_travel

Освіта.ua
25.04.2013