Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Знижки при замовленні мовних курсів в Канаді
Знижки при замовленні мовних курсів в Канаді

Компанія Есперанто Тревел надасть знижку у розмірі 1000 грн тим, хто до 15 травня замовить навчання у літній школі ILAC

Знижки при замовленні мовних курсів в Канаді

Агентство з організації освітніх програм за кордоном Esperanto Travel надасть 1000 грн знижки тим, хто до 15 травня 2013 року встигне записатися до літньої мовної школи в Канаді ILAC, що розрахована на дітей і підлітків з різних країн світу.

Літня програма дозволяє поєднати відпочинок та вивчення англійської мови в Канаді, подорожуючи цікавими місцями, спілкуючись з новими людьми і спостерігаючи за унікальною природою цієї північної країни.

Мовні курси збагатять словниковий запас дитини, допоможуть їй подолати мовний бар'єр і вчитися англійській безпосередньо в англомовному середовищі. Канада є однією з найбільш гостинних країн для всіх бажаючих отримати гарну освіту, тому вона щорічно приймає мільйони студентів з різних країн.

Учасники освітньої програми зможуть поїхати до сучасного мегаполісу Торонто або мальовничого, екологічно чистого Ванкувера - на вибір. Кампуси школи розташовані в центрах цих міст, в декількох кроках від головних визначних пам'яток і багатоповерхових шопінг-центрів, які так люблять діти різного віку.

У рамках мовної програми студенти будуть відвідувати по 4 уроки англійської мови на день, що викладаються досвідченими педагогами з міжнародною акредитацією TESOL. Для нагляду за учнями у вільний від занять час запрошені консультанти, які володіють більш ніж 19 мовами світу.

Екскурсійна програма в Канаді включає поїздку до Ніагарського водоспаду, розваги у відомому парку Canada's Wonderland, відвідування Королівського музею Онтаріо, Замку Casa Loma, Наукового центру Онтаріо, Вежі CN і подорожі до багатьох інших популярних місць Канади. Крім того, діти та підлітки будуть брати участь у багатьох спортивних заходах, тематичних вікторинах і, звичайно ж, веселих вечірках.

За словами директора освітнього агентства Esperanto Travel Дар'ї Лантух, високий рівень життя, гостинність канадців і якісне навчання роблять цю країну все більш популярною і цікавою. «Я особливо рекомендую літні курси в Канаді для тих підлітків, які планують здобуття освіти за кордоном. Це хороший спосіб познайомитися з країною і канадською системою освіти», - зазначає Дар’я Лантух.

Есперанто Тревел рекомендує зареєструватися на програму навчання в літній школі ILAC до 15 травня і отримати знижку в розмірі 1000 грн на оплату послуг агентства.

Компанія Esperanto Travel уклала офіційні контракти з відомими школами Канади, завдяки чому вже більше восьми років відправляє молодь на літні навчальні програми до цієї країни, здійснюючи візову підтримку і надаючи повний комплекс супутніх послуг. Це надало агентству можливість вважати Канаду одним з профільних напрямків своєї діяльності.

Детальніше про програму навчання в канадській школі ILAC>>>

Контакт:
Валерій Скрипник
(095) 429-08-00
info@etravel.com.ua
Skype: esperanto_travel

Освіта.ua
25.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!