Англійська на Мальті: знижки на літні курси

Освітнє агентство Есперанто Тревел оголошує про початок реєстрації на літні курси англійської на Мальті за програмою Freesstyle у школі EC Malta

Англійська на Мальті: знижки на літні курси

При цьому кожному, хто встигне замовити навчальний курс до 25 квітня 2013 року, буде надана знижка на послуги в розмірі 30%.

Програма Freesstyle розрахована на активну молодь з величезною кількістю енергії, яку вони змогли б витратити не тільки на навчання англійської мови, а й на вечірки, заняття вітрильним спортом, підводним плаванням, екскурсії та повноцінний відпочинок.

У рамках програми, студенти будуть проходити по 20 уроків англійської щотижня в групах до 15 осіб. До складу класів зазвичай входять молодь з різних країн, викладають у школі EC Malta є молоді носії англійської з США, Канади і Великої Британії.

Заняття англійською в школі проходять кілька годин у першій половині дня. Залишок часу учасники програми проводять на екскурсіях, у поїздках або розважаючись, при цьому вивчаючи англійську в невимушеній обстановці з англомовними однолітками. Варто зазначити, що місто, в якому розташована школа, є одним з молодіжних центрів Мальти.

Літні курси англійської набувають все більшої популярності серед підлітків, оскільки в сучасних умовах нестачі часу, приємне комбінування відпочинку з навчанням є кращим варіантом для літніх канікул.

Під час навчання на Мальті, учасники програми будуть жити в тризірковому готелі по три особи в номері. Харчування буде організовано в готелі. З готелю до школи, а також на час екскурсій, буде організовано безкоштовний автобус. У вартість програми також входить абонемент до спортзалу, пляжного клубу і цілого ряду екскурсій.

У рамках свого перебування на Мальті, учасники програми відвідають шоу Malta Experience, Валлетту, острів Коміно, Сицилію, Гозо тощо.

Директор освітнього агентства Есперанто Тревел Дар’я Лантух розповідає, що Мальта є найпопулярнішим напрямком у молоді під час літнього періоду.

"Я вперше побувала на Мальті в ще в 2000 році і з того часу в неї закохана. Надихнула цією любов'ю і своїх колег, які з великим натхненням рекомендують Мальту нашим клієнтам. І в більшості молоді люди, яких ми відправили на навчання стають прихильниками цього острова. Знаходять там друзів з усього світу і починають спілкуватися англійською. Я переконана, найкраще виходить саме те, що подобається", - каже Дар’я.

Детальніше про надання знижок на літні мовні програми можна дізнатися у фахівців освітнього агентства Есперанто Тревел.

Мальта є одним з основних напрямків діяльності та спеціалізації компанії Esperanto Travel. Компанія має офіційні контракти з кращими освітніми центрами світу, займається оформленням віз, надає консультаційну підтримку впродовж усього періоду навчання студентів.

Освіта.ua
18.04.2013