Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Англійська на Мальті: знижки на літні курси
Англійська на Мальті: знижки на літні курси

Освітнє агентство Есперанто Тревел оголошує про початок реєстрації на літні курси англійської на Мальті за програмою Freesstyle у школі EC Malta

Англійська на Мальті: знижки на літні курси

При цьому кожному, хто встигне замовити навчальний курс до 25 квітня 2013 року, буде надана знижка на послуги в розмірі 30%.

Програма Freesstyle розрахована на активну молодь з величезною кількістю енергії, яку вони змогли б витратити не тільки на навчання англійської мови, а й на вечірки, заняття вітрильним спортом, підводним плаванням, екскурсії та повноцінний відпочинок.

У рамках програми, студенти будуть проходити по 20 уроків англійської щотижня в групах до 15 осіб. До складу класів зазвичай входять молодь з різних країн, викладають у школі EC Malta є молоді носії англійської з США, Канади і Великої Британії.

Заняття англійською в школі проходять кілька годин у першій половині дня. Залишок часу учасники програми проводять на екскурсіях, у поїздках або розважаючись, при цьому вивчаючи англійську в невимушеній обстановці з англомовними однолітками. Варто зазначити, що місто, в якому розташована школа, є одним з молодіжних центрів Мальти.

Літні курси англійської набувають все більшої популярності серед підлітків, оскільки в сучасних умовах нестачі часу, приємне комбінування відпочинку з навчанням є кращим варіантом для літніх канікул.

Під час навчання на Мальті, учасники програми будуть жити в тризірковому готелі по три особи в номері. Харчування буде організовано в готелі. З готелю до школи, а також на час екскурсій, буде організовано безкоштовний автобус. У вартість програми також входить абонемент до спортзалу, пляжного клубу і цілого ряду екскурсій.

У рамках свого перебування на Мальті, учасники програми відвідають шоу Malta Experience, Валлетту, острів Коміно, Сицилію, Гозо тощо.

Директор освітнього агентства Есперанто Тревел Дар’я Лантух розповідає, що Мальта є найпопулярнішим напрямком у молоді під час літнього періоду.

"Я вперше побувала на Мальті в ще в 2000 році і з того часу в неї закохана. Надихнула цією любов'ю і своїх колег, які з великим натхненням рекомендують Мальту нашим клієнтам. І в більшості молоді люди, яких ми відправили на навчання стають прихильниками цього острова. Знаходять там друзів з усього світу і починають спілкуватися англійською. Я переконана, найкраще виходить саме те, що подобається", - каже Дар’я.

Детальніше про надання знижок на літні мовні програми можна дізнатися у фахівців освітнього агентства Есперанто Тревел.

Мальта є одним з основних напрямків діяльності та спеціалізації компанії Esperanto Travel. Компанія має офіційні контракти з кращими освітніми центрами світу, займається оформленням віз, надає консультаційну підтримку впродовж усього періоду навчання студентів.

Освіта.ua
18.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!