Вивчай англійську в канадському університеті

Thompson Rivers University запрошує школярів оволодіти англійською та провести літо у справжньому канадському університеті

Вивчай англійську в канадському університеті

Курси англійської в канадському університеті Thompson Rivers є відмінною можливістю вивчити англійську мову і провести літо у справжньому канадському університеті.

Літня програма для підлітків TRU Experience Summer Programme поєднує в собі не тільки ідеальні умови для практики англійської мови та вивчення канадської культури, але й унікальну можливість спробувати себе в ролі студента різних факультетів канадського державного університету.

Програма включає інтенсивну підготовку з англійської, заходи спрямовані на вивчення культури Канади, а також ряд семінарів та консультацій, присвячених різним професіям і сферам праці.

У рамках перших двох тижнів програми студенти зможуть влитися в життя університету та відвідати лекції на факультетах, що дозволить їм ефективно познайомитися з майбутньою професією та канадської системою освіти.

Необхідні вимоги:

  • вік: від 15 до 17 років;
  • строки: з 22.06 - 03.08.2013 (подача заявок до 01.05.2013 року);
  • тривалість курсу: 6 тижнів;
  • вступні вимоги: 3.5 IELTS, TOEFL 417 або еквівалент;
  • вартість: 4 143 CAD за 6 тижнів, що включає: навчання, консультації і career plаnning з академічним радником, 3-х разове харчування та проживання в сім'ї в одномісних кімнатах зі зручностями, розважальні заходи та екскурсії.

Додаткову інформацію про курс вивчення курсі англійської в Thompson Rivers University можна дізнатися в освітній компанії Есперанто Тревел.

Освіта.ua
16.04.2013