Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Вивчай англійську в канадському університеті
Вивчай англійську в канадському університеті

Thompson Rivers University запрошує школярів оволодіти англійською та провести літо у справжньому канадському університеті

Вивчай англійську в канадському університеті

Курси англійської в канадському університеті Thompson Rivers є відмінною можливістю вивчити англійську мову і провести літо у справжньому канадському університеті.

Літня програма для підлітків TRU Experience Summer Programme поєднує в собі не тільки ідеальні умови для практики англійської мови та вивчення канадської культури, але й унікальну можливість спробувати себе в ролі студента різних факультетів канадського державного університету.

Програма включає інтенсивну підготовку з англійської, заходи спрямовані на вивчення культури Канади, а також ряд семінарів та консультацій, присвячених різним професіям і сферам праці.

У рамках перших двох тижнів програми студенти зможуть влитися в життя університету та відвідати лекції на факультетах, що дозволить їм ефективно познайомитися з майбутньою професією та канадської системою освіти.

Необхідні вимоги:

  • вік: від 15 до 17 років;
  • строки: з 22.06 - 03.08.2013 (подача заявок до 01.05.2013 року);
  • тривалість курсу: 6 тижнів;
  • вступні вимоги: 3.5 IELTS, TOEFL 417 або еквівалент;
  • вартість: 4 143 CAD за 6 тижнів, що включає: навчання, консультації і career plаnning з академічним радником, 3-х разове харчування та проживання в сім'ї в одномісних кімнатах зі зручностями, розважальні заходи та екскурсії.

Додаткову інформацію про курс вивчення курсі англійської в Thompson Rivers University можна дізнатися в освітній компанії Есперанто Тревел.

Освіта.ua
16.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!