Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Отримай стипендію на навчання в британському Bellerbys College
Отримай стипендію на навчання в британському Bellerbys College

DEC education і відомий міжнародний навчальний заклад Bellerbys College оголошують конкурс для учнів випускних класів, які бажають отримати вищу освіту у Великій Британії

Отримай стипендію на навчання в британському Bellerbys College

Для участі у конкурсі необхідно написати мотиваційний лист і пройти співбесіду з членом приймальної комісії.

Вже у вересні переможець конкурсу стане студентом-стипендіатом підготовчої програми Foundation в будь-якому з чотирьох відділень Bellerbys і отримає стипендію у розмірі 5995 £, яка покриває вартість першого триместру. Загальна тривалість навчання становить 3 триместру (1 академічний рік).

Закінчення даної програми відкриє шлях до елітних університетів країни - London School of Economics, Imperial College London, University College London, University of Exeter та інших.

Умови конкурсу

  • Написання переконливого, ґрунтовного, найкращого мотиваційного есе англійською мовою про те, чому саме ти повинен стати студентом підготовчої програми в Bellerbys College (до 2000 знаків без пробілів). Щоб підвищити шанси на перемогу, конкурсантам рекомендовано попередньо ознайомитися з вимогами та форматом написання відповідних робіт.
  • Надсилання есе разом з коротким резюме на електронну адресу contest@dec.ua.

Обов'язкова умова: есе має бути створено в текстовому редакторі MS Word, а лист повинен містити 2 приєднаних файли - есе та коротке резюме конкурсанта.

Учасники конкурсу - громадяни України віком 15-17 років, які закінчують школу у червні 2013 року. Необхідний для вступу рівень англійської мови буде визначений в ході онлайн-співбесіди з представником Bellerbys College. До вересня 2013 року рівень англійської переможця має відповідати IELTS 4.5.

З додаткових питань, що стосуються процедури та умов проведення конкурсу необхідно звертатися до координатора в Україні Олександри Гавронської за тел.: (044) 390-76-24 або a.havronska@dec.ua

Етапи проведення конкурсу:

До 15 травня 2013 року - прийом конкурсних робіт на електронну адресу contest@dec.ua;

20 травня 2013 - оголошення п'ятірки фіналістів конкурсу есе;

20-28 травня - проходження фіналістами співбесід по Skype з представником приймальної комісії Bellerbys College;

1 червня - публікація результатів конкурсу та оголошення імені переможця на сайті DEC education.

Детальніше про проведення конкурсу есе>>>

Bellerbys College

Bellerbys College - найпрестижніший міжнародний коледж Великої Британії, володар 26 нагород видання Good Schools Guide. Завдяки високим стандартам підготовки іноземців та неперевершеній якості викладання на програмах GCSE, A-level та Foundation коледж має відмінну репутацію навіть у найпрестижніших університетів країни. Випускники програм A-level та Foundation демонструють результати, що значно перевищують середні національні показники.

Відділення коледжу працюють в Брайтоні, Кембриджі, Лондоні і Оксфорді.

Освіта.ua
10.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!