Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Іноземні студенти зможуть залишатися в Австралії до 4 років
Іноземні студенти зможуть залишатися в Австралії до 4 років

За новими правилами, іноземні випускники австралійських університетів зможуть працювати в Австралії до чотирьох років після випуску

Іноземні студенти зможуть залишатися в Австралії до 4 років

Студенти-іноземці в Австралії тепер мають більше шансів знайти роботу завдяки змінам, внесеним федеральним урядом у особливості дії тимчасової візи підкласу 485 для випускників, повідомляє World News Australia.

Згідно з цими змінами, які набули чинності 23 березня 2013 року, іноземні бакалаври, магістри та доктора наук, які закінчили австралійські вищі навчальні заклади, можуть отримати візу й залишитися на роботі в Австралії на термін від 2 до 4 років залежно від їхнього ступеня. Це є суттєвим подовженням терміну порівняно з минулим обмеженням у 18 місяців.

Оскільки ринок праці уже став конкурентним, це може заохотити  перспективних іноземних студентів навчатися в Австралії, вважають експерти.

«У технічному плані студентам з інших країн зараз набагато легше залишитися в Австралії, - говорить Денні Онг, консультант із працевлаштування іноземців в Університеті Монаша. – Але основна проблема в тому, що за вакансії зараз змагається значно більше міжнародних студентів».

Денні Онг зазначає, що залишатися в Австралії може бути ризиковано й іноземні студенти перш за все мають задати собі запитання «А чи зможу я знайти роботу?». Для студентів з-за кордону плата за навчання складає до 30 тис. доларів на рік, які виплачуються авансом, а консульський збір за видачу візи може коштувати майже 2 тис. доларів.

Ліндал Партінгтон, кар’єрний консультант Університету Нового Південного Уельсу, вважає, що для цілісної освіти необхідно набувати навичок за межами аудиторії.

«Важливо допомогти студентам з-за кордону розвинути вміння спілкуватися, працювати в команді – роботодавці шукають у випускниках саме це. Ще одним випробуванням є відсутність досвіду роботи в місцевих умовах, зробити перший крок важко. Певні труднощі можуть виникнути й через розбіжності в культурі праці між Австралією та рідною країною випускника», - зазначає Партінгтон.

Згідно з умовами дії 485-ї тимчасової візи для випускників, студенти можуть отримати дозвіл на дворічне перебування в Австралії за умови щонайменше 16-місячного навчання на території країни та закінчення бакалаврської або магістерської програми із захистом курсової роботи.

Студенти, які завершили магістерську програму із власним дослідженням, можуть претендувати на трирічну візу, а випускники докторантури – на чотирирічну.

Освіта.ua
09.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!