Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Презентація програм INTO на базі американського Marshall University
Презентація програм INTO на базі американського Marshall University

DEC education запрошує вступників дізнатися про підготовчі програми нового відділення освітнього концерну INTO у Marshall University (США)

Презентація програм INTO на базі американського Marshall University

22 квітня в офісі освітньої агенції DEC education відбудеться презентація підготовчих програм і нового відділення освітнього концерну INTO при Marshall University (США).

Захід зацікавить тих, хто планує здобувати вищу освіту в американському університеті.

У 2012 році міжнародний освітній концерн INTO University Partnerships розширив мережу своїх партнерів у США за рахунок Університету Маршалла. Новий навчальний центр пропонує підготовчі програми, а також академічні та загальні курси англійської.

Презентацію проведе регіональний менеджер з маркетингу та набору студентів компанії INTO пані Роксі Тернер (Roxy Terner).

Час проведення: 22 квітня, початок о 19:00.
Місце проведення: Київ, вул. Підвисоцького, 16 (ст. м. "Дружби народів").

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Підготовчі програми Academic Pathways є першим кроком до вищого навчального закладу. Компанія пропонує два види підготовчих програм:

  • Шлях до університету - підготовка до бакалавріату (еквівалент 1-го курсу американського університету);
  • Шлях до магістратури - підготовка до зарахування на магістерські програми.

Marshall University заснований в 1837 році і входить до числа провідних державних університетів півдня США. Навчальний заклад пропонує більше 50 бакалаврських і 40 магістерських програм у напрямках міжнародного бізнесу, економіки, педагогіки, машинобудування, спортивного менеджменту, журналістики, управління медіа, PR, реклами, комп'ютерних наук, політики та психології.Into University Partnerships

Підготовчі центри INTO працюють на базі університетів Великої Британії, США і Китаю та пропонують високоякісні стандарти підготовки до програм бакалавріату та магістратури. Поєднуючи ресурси провідних університетів і значні фінансові інвестиції, центри INTO забезпечують іноземних студентів освітніми та культурними перспективами, швидко і ефективно готуючи їх до навчання на університетських програмах.

Освіта.ua
09.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!