Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Безкоштовні візи та зарахування до Seneca college
Безкоштовні візи та зарахування до Seneca college

Центр навчання за кордоном Students International спільно з канадським Seneca college пропонує безкоштовну візову підтримку та послуги із зарахування до навчального закладу

Безкоштовні візи та зарахування до Seneca college

Seneca college один з найбільших коледжів Канади, в якому навчається близько 100 тисяч студентів з 75 країн світу.

Центр навчання за кордоном Students International пропонує всім випускникам шкіл, які виїжджають на довгострокове навчання до Seneca college, безкоштовні послуги, пов'язані із зарахуванням і отриманням візи.

Пропозиція дійсна для випускників шкіл від 16 до 18 років при зарахуванні на дипломні та бакалаврські програми, а також для студентів від 20 до 26 років на програми пост-вищого рівня.

Фахівці Students International також нададуть кваліфіковану підтримку у всіх питаннях, пов'язаних з вибором програми навчання і необхідною підготовкою.

Seneca college є одним з найавторитетніших навчальних закладів Канади і пропонує програми бакалавріата, програми Post Graduate Certificate, програму підготовки з англійської мови (ELI).

Детальніше про навчальний заклад, а також про організацію візової підтримки та послуг, пов'язаних із зарахуванням читайте на сайті Центру навчання за кордоном Students International.

Освіта.ua
08.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!