11 квітня відкриється Міжнародна виставка "Освіта за кордоном"

У Києві відбудеться щорічна міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", в якій візьмуть участь навчальні заклади та освітні організації багатьох країн світу

11 квітня відкриється Міжнародна виставка "Освіта за кордоном"

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставку "Освіта за кордоном", в ході якої будуть представлені більше 60 вищих навчальних закладів з різних країн світу.

Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками закордонних навчальних закладів.

Оскільки діяльність виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном, відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про здобуття освіти на бакалаврських і магістерських програмах. У ході виставки учасники зможуть поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Росії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Швеції, Туреччини, ОАЕ, Польщі, Мальти, Франції, Литви, Латвії, Австрії та Італії.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Литви та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти, а також можливостям здобуття освіти англійською мовою.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме  протягом трьох днів, з 11 до 13 квітня у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Докладніше про проведення заходу читайте на офіційному сайті Міжнародної виставки "Освіта за кордоном".

Освіта.ua
05.04.2013