Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Кількість іноземних студентів у Австрії подвоїлася
Кількість іноземних студентів у Австрії подвоїлася

Число іноземних студентів в австрійських вищих навчальних закладах за десять років зросло більш ніж удвічі, про це свідчать статистичні дані Інституту Вищих досліджень

Кількість іноземних студентів у Австрії подвоїлася

Згідно з дослідженням, у зимовому семестрі 2010/11 року в місцевих університетах і професійних закладах навчалося близько 65 тисяч іноземців, а в зимовому семестрі 2000/01 їх було всього 31 тисяча. Дані також свідчать, що зараз приблизно кожен п'ятий студент в Австрії є іноземцем.

Особливо багато студентів-іноземців в університетах образотворчих мистецтв (47%), натомість в наукових і педагогічних вищих школах їх значно менше - 6%.

Більшість іноземних студентів в Австрію приїхали з Німеччини (38%), 11% - з держав-колишньої Югославії, 17% з країн Східної Європи, 9% - з Південного Тіролю (Італія) і 5 % - з Туреччини. Інші західноєвропейські країни представлені 9%, а країни з поза меж Європи - 11%, повідомляє Euromag.

Статистичні дані свідчать і про національні переваги іноземців: німецькі студенти частіше за всіх займаються природничими науками - в першу чергу, психологією, а також медичними предметами.

Південні тірольці частіше вивчають педагогіку і технічні предмети, студенти з країн колишньої Югославії - технічні та соціально-економічні предмети, а також мистецтво. Турецькі студенти люблять вивчати техніку, східноєвропейці воліють до соціальних та економічних наук, а також мистецтва, а жителі Західної Європи в Австрії частіше вивчають гуманітарні та культурні науки і мистецтво.

Освіта.ua
05.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!