Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Дізнайтеся про магістерські програми італійської Domus Academy
Дізнайтеся про магістерські програми італійської Domus Academy

DEC education запрошує відвідати тематичну лекцію "Натхнення у світі моди", яку проведе представник міланської Domus Academy - найбільшої італійської академії в області творчої індустрії

Дізнайтеся про магістерські програми італійської Domus Academy

Лекція буде цікава студентам творчих напрямків, які шукають динамічні і високооплачувані можливості для самореалізації, бакалаврам, бажаючим пов'язати майбутню професію з фешн-дизайном і отримати профільний магістерський диплом в престижній італійській академії. А також, молодим фахівцям, які працюють в індустрії моди і тим, хто захоплюється модою і цікавиться закономірностями комерційних і естетичних тенденцій в індустрії.

Лекцію "Натхнення у світі моди" проведе регіональний директор Domus Academy з набору студентів у Центральній і Східній Європі, випускник Università Cattolica del Sacro Cuore Даміано Антонаццо.

Після лекції відбудеться презентація магістерських напрямів Domus Academy, а доповідач відповість на запитання відвідувачів.

Час проведення: 6 квітня, початок о 16:00.
Місце проведення: готель "Опера" (Київ, вул. Хмельницького, 53).

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Domus Academy - перша у світі академія післядипломної освіти в сфері прикладних мистецтв і дизайну. Навчальний заклад засновано в 1982 році. Разом з Nuova Accademia di Belle Arti Milano (NABA) академія у грудні 2009 року приєдналася до міжнародної освітньої мережі Laureate International Universities.

Уся дослідницька і викладацька діяльність академії спрямована на впровадження дизайну в усіх сферах життя. Акцент на італійські традиції, міждисциплінарні групи, інтернаціональний колектив і спрага досліджень характеризують робочу і навчальну атмосферу академії.

Сьогодні Domus Academy входить до топ-30 світових шкіл дизайну, є лауреатом престижної європейської премії Compasso d'Oro та знаходиться в столиці світової моди і культури - Мілані. Академія реалізує кваліфікаційні програми та професійні літні курси англійською мовою.


Офіційним представником академії в Україні є освітнє агентство DEC education.

Освіта.ua
01.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!