Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендії для українців від University of Tartu
Стипендії для українців від University of Tartu

Тартуський університет (Естонія) приймає заявки на навчання від іноземних студентів на 2013/14 навчальний рік. Минулого тижня був опублікований повний список стипендій, що будуть доступні для абітурієнтів

Стипендії для українців від University of Tartu

Один з найкращих навчальних закладів країн Балтії за версією THE World University Rankings 2012-2013 запрошує випускників шкіл для навчання на програмі Бакалавра ділового адміністрування, яка цього року пропонує дві стипендії для найкращих вступників.

Студенти, які мають ступінь бакалавра можуть обрати одну з шести програм в області хімії, міжнародних відносин, обслуговування та управління у сфері Wellness і Spa, семіотики і програмування. Деякі програми пропонують стипендії для більшості зарахованих студентів.

Заявки на вступ приймаються до 16 квітня 2013 року. Загальні вимоги: он-лайн заявка, мотиваційний лист, копії і переклади атестата середньої школи або диплома бакалавра, додаток з оцінками, а також результати тесту володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS).

Мінімальна вимога до TOEFL складає 69/70, і до IELTS 5.5. Результати тесту можуть бути надані і після встановленого терміну.

Усі студенти, які закінчують навчання цього літа також мають можливість подати заявку на стипендію. Для цього їм необхідно надати свої поточні академічні результати до 16 квітня, а дипломи та оцінки після отримання документів про освіту.

Результати прийому будуть оголошені до 1 червня 2013 року. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті University of Tartu.

Докладніше про один з найкращих навчальних закладів країн Балтії читайте тут.

Також див.: Магістерська програма з програмування на батьківщині Skype

Освіта.ua
28.03.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!