Підготовка до вступу в UWE Bristol

Міжнародний коледж UWE Bristol запрошує українських школярів і студентів на підготовчі курси до програм бакалаврату в University of the West of England, Bristol

Підготовка до вступу в UWE Bristol

Міжнародний коледж UWE Bristol проводить спеціальні підготовчі курси, що допоможуть вступити на програми бакалаврату і магістратури в Університеті Західної Англії (University of the West of England, Bristol).

Університет є одним з найбільших навчальних закладів південно-західної Англії та налічує майже 30 тисяч студентів з більш ніж 140 країн.

Міжнародний Коледж UWE Bristol надає унікальний курс International Year One in Engineering. Тривалість програми складає 2 семестри, після чого її випускники зараховуються на другий курс бакалавріату за спеціальністю Інженерія.

Оскільки тривалість програми бакалавріата в Англії на один рік коротше, ніж в Україні, то Ви витратите всього від 2,5 до 3 років з початку підготовки до отримання ступеня бакалавра інженерії.

Міжнародний Коледж UWE Bristol також пропонує програму International Year One in Business, що надає можливість отримати диплом бакалавра за однією з бізнес спеціальностей.

UWE Bristol має прекрасну репутацію і є одним з найбільших навчальних закладів південно-західної Англії.

Згідно з даними Higher Education Survey 2011, 93,5% випускників UWE Bristol знаходять роботу або продовжують навчання протягом шести місяців після закінчення їх курсу. Також більше 85% студентів задоволені якістю викладання.

За оцінкою Times Good University Guide 2013, університет входить до топ-15 рейтингу з предметів університетського рівня з архітектури, будівництва, містобудування та ландшафту.

Докладніше про діяльність Міжнародного коледжу UWE Bristol можна дізнатися у представників освітньої агенції А-пріорі, яка є офіційним представником навчального закладу в Україні.

Освіта.ua
27.03.2013