Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Підготовка до вступу в UWE Bristol
Підготовка до вступу в UWE Bristol

Міжнародний коледж UWE Bristol запрошує українських школярів і студентів на підготовчі курси до програм бакалаврату в University of the West of England, Bristol

Підготовка до вступу в UWE Bristol

Міжнародний коледж UWE Bristol проводить спеціальні підготовчі курси, що допоможуть вступити на програми бакалаврату і магістратури в Університеті Західної Англії (University of the West of England, Bristol).

Університет є одним з найбільших навчальних закладів південно-західної Англії та налічує майже 30 тисяч студентів з більш ніж 140 країн.

Міжнародний Коледж UWE Bristol надає унікальний курс International Year One in Engineering. Тривалість програми складає 2 семестри, після чого її випускники зараховуються на другий курс бакалавріату за спеціальністю Інженерія.

Оскільки тривалість програми бакалавріата в Англії на один рік коротше, ніж в Україні, то Ви витратите всього від 2,5 до 3 років з початку підготовки до отримання ступеня бакалавра інженерії.

Міжнародний Коледж UWE Bristol також пропонує програму International Year One in Business, що надає можливість отримати диплом бакалавра за однією з бізнес спеціальностей.

UWE Bristol має прекрасну репутацію і є одним з найбільших навчальних закладів південно-західної Англії.

Згідно з даними Higher Education Survey 2011, 93,5% випускників UWE Bristol знаходять роботу або продовжують навчання протягом шести місяців після закінчення їх курсу. Також більше 85% студентів задоволені якістю викладання.

За оцінкою Times Good University Guide 2013, університет входить до топ-15 рейтингу з предметів університетського рівня з архітектури, будівництва, містобудування та ландшафту.

Докладніше про діяльність Міжнародного коледжу UWE Bristol можна дізнатися у представників освітньої агенції А-пріорі, яка є офіційним представником навчального закладу в Україні.

Освіта.ua
27.03.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!