Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Дізнайтеся про перспективи освіти у Швейцарії
Дізнайтеся про перспективи освіти у Швейцарії

Освітнє агентство DEC education запрошує відвідати семінари, присвячені навчанню в престижних швейцарських вищих навчальних закладах і подальшій кар'єрі в сфері міжнародної гостинності

Дізнайтеся про перспективи освіти у Швейцарії

Відвідування семінару надасть унікальну можливість познайомитися з найбільш динамічною галуззю економіки, світовою індустрією готельного, ресторанного та туристичного менеджменту, яка за прогнозами ВТО до 2020 року стане найбільшою у світі.

Офіційні представники групи спеціалізованих шкіл Швейцарії (SEG) розкажуть про кар'єрні перспективи випускників швейцарських готельних шкіл, умови вступу та навчання, оплачуване стажування, безкоштовні поїздки до Швейцарії, а також про Міжнародний форум роботодавців.

Також семінар "Навчання у Швейцарії" відвідає спеціальна гостя заходу, українська випускниця SEG Олена Дрозд, яка сьогодні працює керівником відділу продаж в одному зі столичних готелів.

У ході заходу відвідувачі зможуть зареєструватися на безкоштовні ознайомчі поїздки до п'яти шкіл Швейцарської освітньої групи. Під час дводенних візитів українці отримають можливість ознайомитися з освітніми програмами, побувати на екскурсіях в університетах, поспілкуватися з викладачами і студентами, відвідати одне з університетських занять, а також дізнатися про Швейцарію як країну навчання.

SEG є найбільшою групою спеціалізованих шкіл Швейцарії, що об'єднує провідні світові навчальні заклади у сфері міжнародної гостинності. Випускники навчальних закладів SEG володіють професійною гнучкістю і здатністю миттєвого входження у повсякденне ділове середовище, а це саме та перевага, яку сьогодні вимагають імениті роботодавці: Hilton, Hyatt, Mariott, Shangri-La і інші.

Вхід на семінари безкоштовний, за попередньою реєстрацією >>>

Семінари відбудуться у Харкові та Києві.

  • 30 березня - Харків, вул. Гоголя, 6/8, готель «Чичиков», початок о 16:00;
  • 31 березня - Київ, вул. Б. Хмельницького, 53, готель «Опера», початок о 16:00.

Освіта.ua
25.03.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!