Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Минулого року Іспанія прийняла мільйон іноземних студентів
Минулого року Іспанія прийняла мільйон іноземних студентів

936 тисяч студентів відвідали Іспанію у 2012 році з метою проходження різних освітніх програм

Минулого року Іспанія прийняла мільйон іноземних студентів

Ця цифра включає в себе тих, хто приїхав до Іспанії вивчати іспанську, так і тих, кого зацікавило навчання у вищих навчальних закладах країни, повідомляє Euromag.

У середньому такі люди витрачають більше, ніж ті, хто приїжджає до Іспанії на звичайний відпочинок. Так, у минулому році освітній туризм зміг зібрати 2,026 млн євро, що на 28% більше, ніж у 2011 році.

Окрім того, освітній туризм не має сезонності і характеризується довготривалим перебуванням у країні, що є його безперечною перевагою.

В цілому індекс задоволеності освітніх туристів дорівнює 8,5 балам з 10 можливих. Для марки «Іспанія» вони є вкрай важливим елементом, оскільки виступають в ролі «послів Іспанії» і забезпечують рекламу країні і її головним туристичним визначним пам'яткам.

За даними ЮНЕСКО, щороку близько 4 млн осіб проходять навчання за межами своєї країни. У найближчі кілька років ця цифра може зрости до 20 млн осіб.

Освіта.ua
20.03.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!