Виставка UPPF 2013: відчуйте атмосферу освіти в інших країнах

Освітня виставка UPPF 2013 запрошує дізнатися про здобуття освіти в інших країнах та поспілкуватися з українськими студентами, які обрали шлях освіти за кордоном

Виставка UPPF 2013: відчуйте атмосферу освіти в інших країнах

University Preparation and Placement Fair запрошує усіх, хто цікавиться можливостями здобуття освіти за кордоном скористатися можливістю отримання інформації про вступ та навчання у провідних навчальних закладах.

Організатори UPPF - 2013 зазначають, що цьогорічна виставка об’єднає кращі пропозиції університетів, коледжів та мовних курсів з Північної Америки, Європи та інших регіонів світу.

Батьки, абітурієнти та діти отримають повний інформаційний супровід фахівців, а також зможуть скористатися можливостями індивідуальних консультацій з професійного орієнтування та вибору майбутнього фаху. Заходи будуть проведені іноземними фахівцями, які також зможуть поспілкуватися у форматі індивідуальних консультацій, що забезпечить комфорт та якість отримання інформації.

У виставці візьмуть участь авторитетні освітні мережі, зокрема, добре відоме у світі об’єднання коледжів, університетів та мовних шкіл - Cambridge Education Group.

Можливості програм доуніверситетської підготовки у більш ніж 400 школах світу продемонструють представники EF University Preparation, міжнародної організації, що має півстолітній досвід роботи в освітній галузі.

Вища школа післядипломної освіти KIC InnoEnergy Master School, що об’єднує рейтингові європейські університети, представить програми французьких ParisTech Paris Institute of Technology та Grenoble Ecole de Management, італійського Politecnico di Torino, шведських Royal Institute of Technology та Uppsala University, німецького Karlsruhe Institute of Technology, іспанську Esade Business School, польських University of Science and Technology та Silesian University of Technology, а також інших відомих в Європі освітніх брендів.

Також цьогорічну виставку UPPF-2013 відвідають представники відомого державного північноамериканського University of California Irvine, Вищої школи економіки ESCP Europe, одного з провідних канадських державних університетів Thompson Rivers University тощо.

Власні програми освітньої підготовки продемонструє один з рейтингових британських навчальних закладів Kings Colleges, мовний канадський коледж Apex Language and Career College та інші.

З повним переліком учасників виставки можна ознайомитися за наступним посиланням >>>

Зареєстровані відвідувачі виставки отримають ряд додаткових переваг та унікальних пропозицій, зокрема, зможуть взяти участь у телемості з українськими студентами, які сьогодні навчаються у Канаді і поділяться досвідом вступу та враженнями від навчання та реального студентського життя за кордоном.

Про особливості підготовки та освітні програми розкажуть представники навчальних закладів і організацій під час організованих майстер-класів та семінарів. А викладач Каліфорнійського університету проведе відкриту лекцію, що надасть учасникам можливість відчути справжню навчальну атмосферу одного з найкращих університетів Сполучених Штатів.

Див. розклад заходів UPPF 2013>>>

Кожен учасник виставки отримає індивідуальну карту заходу, яка буде підготовлена фахівцями компанії та відображатиме відомості та інформацію, які безпосередньо зацікавили відвідувача.

Попередня реєстрація на виставку UPPF 2013>>>

Виставка відбудеться у суботу 16 березня у столичному готелі Radisson Blu Hotel (Ярославів Вал, 22, час проведення з 12.00 до 18.00).

Освіта.ua
15.03.2013