У Києві відбудеться презентація шведського Jönköping University

Освітнє агентство DEC Education запрошує дізнатися про особливості здобуття освіти та кар'єрні перспективи випускників одного з кращих університетів Швеції

У Києві відбудеться презентація шведського Jönköping University

Студенти і батьки, які зацікавлені в одержанні вищої освіти в Швеції, мають можливість відвідати презентацію одного з найбільших університетів країни Jönköping University.

Презентація буде присвячена особливостям навчання та кар'єрним перспективам випускників Jönköping University. По закінченні заходу представник університету Ерік Фрейд (Eric Freid) зможе відповісти на всі запитання відвідувачів, а також проведе додаткові індивідуальні консультації.

Зустріч буде корисна всім, хто планує вивчення економічних, прикладних, інженерних та гуманітарних спеціальностей у Швеції, оскільки університет надає повний цикл програм вищої освіти - від бакалавріату до докторантури.

Дата проведення презентації: 19 березня (початок о 19:00).
Місце проведення: Київ, вул. Підвисоцького, 16 (ст. м. «Дружби народів»).

Докладніше про захід та реєстрація учасників >>>


Jönköping University - один з трьох приватних освітніх закладів Швеції, що має право присвоєння докторських ступенів. Університет є некомерційним навчальним закладом, що функціонує на підставі угоди з урядом Швеції та виконує рекомендації та програми Міністерства освіти.

На сьогоднішній день до складу університету входять 4 незалежні вищі школи: інженерна школа, бізнес-школа, школа освіти і комунікацій, а також школа наук про здоров'я.

 

Як відомо Швеція посідає 7-е місце у світовому рейтингу ОЕСР за показником рівня життя і умов праці (2011 р.). 18% від загальної кількості студентів є іноземцями, а знання англійської для всіх верств населення є скоріше правилом, ніж винятком.

Швеція пропонує великий вибір навчальних програм англійською мовою, можливість додаткового заробітку під час навчання, при необмеженій кількості годин на тиждень, а також перспективу роботи після закінчення університету за умови отримання дозволу на працевлаштування.

Освіта.ua
12.03.2013